Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél vagy nem kellek eléggé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél vagy nem kellek eléggé?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk, minden tök jó, jól érezzük magunkat, találkozgattunk, terveket sző, tiszta lelkes, tervezi hogy hova menjünk, beszél rólam, stb...majd egyszer csak elkezd agyalni, és "visszalép", hogy nem tudja mit akar, gondolkoznia kell. Össze kell raknia a saját életét, vagy vmi ilyesmi.

Férfiről van szó. Ezt még nőként is szokatlan nekem, hogy valaki ennyire bizonytalan.


2018. febr. 17. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy problémája akadt amit nem akar megosztani?

Vagy olyan dolgot tettél mondtál ami megingatta ebben az álmodozásban?

2018. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam semmi olyat. Egyszerűen elvágták nála a dolgokat és egyik pillanatról a másikra megváltozott.
2018. febr. 17. 09:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mióta ismered? Mennyi idős? Nehogy már felnőtt ember ne tudja, hogy mit akar, ez olyan lerázósnak tűnik. Szexeltek is?
2018. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban vagyunk, de még csak 3 hónapja. Fél éve ismerjük egymást. Ebből következik, hogy igen, volt már szex is.
2018. febr. 17. 09:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Értem. Ha csak találkozásokkor ilyen lelkes és a kettő közt tesz rád, akkor leültetném és tisztáznám kettőnk kapcsolatát. Mondja meg minden mellébeszélés nélkül, hogy mit akar, mert ez ennyiből olyan, mintha csak a szükségletei miatt kellene neki valaki.
2018. febr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eddig ő nem ilyen volt. Találkozások között is keresett. Megkérdeztem, hogy mi van, erre volt az a válasz hogy nem tudja mi van és hogy miért ilyen most.
2018. febr. 17. 09:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Pedig valami csak van. Két dologra tudok gondolni így hirtelen. Az egyik, hogy valami olyan gondja van, amit szégyell. Nem tudom, hogy milyen szoros a kapcsolatotok, 3 hónap nem sok idő, de ha már odáig juttok, hogy együtt vagytok, ott már lennie kéne valami bizalomnak. A másik, hogy van egy harmadik a képben és ezért sunnyog.

Amíg nem ültök le rendesen megbeszélni, sajnos nem fog változni a helyzet. Ha meg erre nem hajlandó, akkor hagynám, mert ha nem tudunk beszélni sem, nem sok értelme van.

2018. febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom, hogy így sok értelme nincs.
2018. febr. 17. 10:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát öreg vagy hozzá és még az előzőt szereti, aki gyereket szült.
2018. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy, mennyi idősek vagytok?? Fiatal párocska vagy már megállapodnátok?
2018. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!