Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Illene megemlítenem ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illene megemlítenem ezt a dolgot a múltamból a jelenlegi páromnak?

Figyelt kérdés

Nagyon bánom most is, de még egyetemista éveim alatt előfordult, hogy pénzért feküdtem le másokkal. Hiba volt, de abban a helyzetben ezt láttam megoldásnak. Most már előbb lennék öngyilkos, minthogy ezt tegyem. A páromnak erről kellene tudnia? Már más ember vagyok, nem akarom elijeszteni.

23l


2018. febr. 17. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Sok emberrel? Vagy csak 1-2vel?
2018. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
5 volt összesen
2018. febr. 17. 17:05
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Normalis ember megerti.
2018. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem mondd el :) 22/L
2018. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem hallgas mélyen és imádkozz, hogy sose derül ki.
2018. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Ezt sose fogom megérteni, könnyebb útnak tartom rendes munka helyett a pénzszerzésre.

Én nem tudnám megemészteni

22F

2018. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha megváltoztál, inkább ne mondd el, mert joggal gondolhatja majd a jövendőbelid, hogy ha bármilyen anyagi megszorulás lesz, hogy ezt a megoldást fogod előhúzni az eszköztáradból.
2018. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

eszedbe se jusson elmondani. Miért tennéd?

Az a múltad, senkinek semmi köze hozzá. Nem követtél el bűntényt.


Ezt az infot viszont a férfiak zöme nem fogja könnyedén venni, arra felkészítelek már most. Feleslegesen üldözöd el vele a párod. Olyan ez, mint a pasik kurv....ázásai. Megtörtént, rendben, de nem kell senki orrára kötni, mert csak a balhé lesz belőle.


Na ez pont ugyanilyen. Szerethetlek én akármennyire egy friss kapcsolatban, ha megtudom, hogy 1-2 éve kur...va voltál, az sok mindent megtör bennem - és hidd el, ezzel nem csak én vagyok így.


(ezt a trágárságszűrőt tegyétek már rendbe istenem)

2018. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Én a helyedben a sírig kussban lapítanék...

Legalábbis az én párom és az exem is ilyen miatt úgy dobott volna ki, mintha soha ott sem lettem volna!


Más ember, mi? Peersze

2018. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Bár figyelj, rákérdezel, hogy volt-e már krvával, lehet igen, akkor csak nem lehet vele baja 😉
2018. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!