Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a gyanu, hogy a paromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a gyanu, hogy a paromnak tetszik a barati korbol az egyik csaj?

Figyelt kérdés
A szitu az hogy a parom ket harom ital utan olyan lelkes lett a baratnom iranyaba. Azaz mintha flortoltek volna. Pl. a parom folyvast viccelodott vele, majd odahajolva magyarazott valamit es megfogta a felkarjat a csajnak. Eztan valami kozos viccjatek kereteben kimentek negyen a kertbe negyedmagukkal egy orara “ bujocskazni...engem addig szinte ugy teljesen elfelejtett.... talan ez a figyelmenkivul hagyas aggasztott. Titeket zavarna? Ja es szex utan rakerdezett mennyit szexel a csaj vajon az o baratjaval....
2018. febr. 17. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a gyanú. A leírtakból kitűnik, hogy bejön neki a csaj. Velem egyszer játszott ilyet az exem, hogy megfeledkezett rólam, annyira elszédült egy társaságbeli nőtől. Mondtam a buli végén, hogy akkor most hozzá is menjen haza.
2018. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan, mintha flörtöltek volna, hanem 100%, hogy flörtöltek. Ráadásul nem is érdekelte, hogy veled mi van, annyira csak a csajra figyelt. A helyedben úgy vetettem volna véget a bújócskának, hogy eltüntetem a srácot az életemből.
2018. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű. Meg sem vártam volna már, hogy a bujócskát befejezzék.
2018. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!