Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ezt nem kéne hagynom?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, én 24N, ő 33F.

Akart bevinni a munkahelyére enni, sütött csirkét, mondtam, hogy csinálok mellé rizst, meg akkor este is eszünk belőle. Sült a hús, mentem ki a konyhába, erre odaállt mellém és elkezdte mondani hogy hagyma, kukorica, borsó, szegfűszeg stb mit rakjak bele. Én még nem csináltam üveges borsóból rizst és így elsőre nem szerettem volna elbacni az egészet ha szétesik, vagy nem puhul meg, így mondtam, hogy csinálja meg inkább ő... Milyen ciki lett volna, ha rossz rizst visz be. Erre berohant, hogy ő már ilyenkor nem áll neki, miért vagyok ennyire szerencsétlen meg miért félek mindentől. Nagyon felhúzta magát, mondta, hogy hagyjál, aztán az ágy szélén sírtam, ő meg lefeküdt aludni. Megkérdeztem, hogy most mi lesz a kajával, erre közölte, hogy kidobja max, nem érdekli, hagyjam már békén... Ez normális viselkedés? Ha megkért, hogy szeretne a munkahelyére bevinni palacsintát, volt, hogy órákig sütöttem neki, erre ez a hála... És ő ezt tényleg akkora problémának fogja fel, hogy itt emelt hangon kiosztott miatta...


2018. febr. 19. 22:11
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Igen, nekem 50 palacsinta egy darab seprenyővel nem készül el fél óra alatt. :) Ha neked igen, adhatsz tippeket.
2018. febr. 19. 22:23
 12/42 anonim ***** válasza:
74%
Te csinálod neki melóba a kaját? Véletlenül nem úgy akartad írni, hogy ő 33F, te pedig 54N? Mert nekem ebből az jön le, hogy az anyja vagy.
2018. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
31%
Ha irsz, privibe megbeszelhetjuk. Nagyon egyszeru trukkok, de sok idot lehet sporolni veluk. S kozbe kissebb is a kupi utana;alatta
2018. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
31%

Azért egy rizst nem nagyon lehet elrontani, csak azért, mert üveges borsót teszel bele.

Már nem azért, de ha a rizsben sem vagy biztos, és órákig készíted a palacsintát, mást hogy főzöl?

2018. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem lehet elrontani, de pl azt sem tudom, hogy mennyi idő alatt fő meg. Elvileg puha, de ki tudja. Hogy nézne ki, hogy ropogna a foguk alatt aztán mondaná, hogy a barátnőm csinálta?

Nem tudom, még mindig, hogy mi a baj azzal, hogy egy serpenyővel nem lehet 10 perc alatt 80 palacsintát kisütni. Ez neki is ennyi idő volt, sőt, még több is, mert szemre rakta össze a tésztát és állandóan oadégette, mert szerinte nem kell bele annyi olaj... Mégse mondtam neki, hogy szerencsétlen. Ugyanígy a múltkor az öblítő és a mosószer helyét felcserélte, mégse mondtam neki ilyet. Ezért nem értem, miért kell ilyen idiótán viselkednie, előfordul, hogy valami nem olyan lesz, ahogy az ember szeretné.. Ezt meg nem akartam véletlenül sem elbaszni.

2018. febr. 19. 22:32
 16/42 anonim ***** válasza:
11%

Hát azért ez nem egy paella...:)


Mondjuk borókonzervből meg üvegesből inkább főzelék készül.


Nem lehet amúgy elrontani,ha folyamatosan pótolod a vizet még meg nem puhul a rizs.


Szekfűszeg nem kell bele!

2018. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
83%
Szóval a kollégáinak is te főzöd az ebédet???
2018. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
54%
Számomra úgy tűnik ez a kapcsolat, mintha te lennél a kisgyerek, ő meg apuci. Nagyon dedósok vagytok.
2018. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Rizs szoktam csinálni sokszor, kukoricásan, de hát az olyan lesz a rizsben is, mint amilyen alapból.

Szegfűszeget a hagymába szokta szúrni és úgy főzi (én sem hallottam még ilyet)

Igen, néha nekik is, ha úgy jön ki... Segítettem a csirkét is megcsinálni, bár lehet, nem kéne ennyire segítenem neki, ha ez a hála.

2018. febr. 19. 22:38
 20/42 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez elég beteg kapcsolatnak hangzik, veled főzet az egész munkahelyre XD
2018. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!