Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ezt nem kéne hagynom?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, én 24N, ő 33F.

Akart bevinni a munkahelyére enni, sütött csirkét, mondtam, hogy csinálok mellé rizst, meg akkor este is eszünk belőle. Sült a hús, mentem ki a konyhába, erre odaállt mellém és elkezdte mondani hogy hagyma, kukorica, borsó, szegfűszeg stb mit rakjak bele. Én még nem csináltam üveges borsóból rizst és így elsőre nem szerettem volna elbacni az egészet ha szétesik, vagy nem puhul meg, így mondtam, hogy csinálja meg inkább ő... Milyen ciki lett volna, ha rossz rizst visz be. Erre berohant, hogy ő már ilyenkor nem áll neki, miért vagyok ennyire szerencsétlen meg miért félek mindentől. Nagyon felhúzta magát, mondta, hogy hagyjál, aztán az ágy szélén sírtam, ő meg lefeküdt aludni. Megkérdeztem, hogy most mi lesz a kajával, erre közölte, hogy kidobja max, nem érdekli, hagyjam már békén... Ez normális viselkedés? Ha megkért, hogy szeretne a munkahelyére bevinni palacsintát, volt, hogy órákig sütöttem neki, erre ez a hála... És ő ezt tényleg akkora problémának fogja fel, hogy itt emelt hangon kiosztott miatta...


2018. febr. 19. 22:11
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
92%
B.assza meg a borsóját és a rizsét is. Te meg ahogy olvasom, elég szolgalelkű vagy, ne csodálkozz, hogy így beszél veled. Kicsit szedd össze magad. Ettől függetlenül egy tajparaszt, de te sem teszel ellene.
2018. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Mi a furcsa bennem?

30-as, igazából a fele kommentet nem értem. Nem provokációból mondtam, hogy csinálja meg, hanem mert én nem szerettem volna. Amúgy nyugi, ő soha az életben nem lenne papucs.

Tudom sajnos, hogy kicsit szolgalelkű vagyok, de erre csak az elmúlt időben jöttem rá. Amúgy mindent megcsinálok itthon kb, ezért sem értem, hogy ez most miért volt akkora probléma.

2018. febr. 20. 00:10
 33/42 anonim ***** válasza:
0%

Nemérted,nemérted. Majd megérted,és az még a jobbik eset.

A rosszabb az,amikor soha sem érted meg,ami ugyanakkor kényelmes körúlmény.

Az meg hogy mit minek szánsz nem számít mert amit mondtál az úgy hangzott ahogy. A palid meg ha csak lehet annak fogja elkönyvelni. Ilyen egyszerű ez. Mindazonáltal lehet hogy egy bü@dösba#rom akinek a fejére borítottam volna az edényzetet.

Izé..

Melós amúgy? Énis magamnak hordom a kaját melóba. Van hobbija? Olvasgat néha? Könyvet,netet akármit? A net nem a faxbukos majomkodást jelenti persze.

Nem tudunk róla semmit,így csak általánosítani lehet.

2018. febr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem miért kell neked főzni az egész munkahelyére. Mármint tudom, leírtad, de nem értem :D Miért nem mennek el együtt valahova menüzni? Én biztos nem állnék neki fáradtan, munka után főzőcskézni, ha nincs kedvem, pláne ekkora tételben. És miért nem jó az a hűtős rizs? Te komolyan felkelnél korábban rizst főzni? :D Ne csináld már kérdező. 26/N
2018. febr. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
16%
Remélem, soha nem leszek olyan, mint te.
2018. febr. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a pasit már rég kivágtam volna oda, ahová való, a francba, a bunkó viselkedésével együtt.Tudom, tudom, mindjárt jön a "dehát szeretem", mit lehet szeretni egy ilyen bunkó, türelmetlen, lenéző fa..szon?Szedd már össze magad kérdező, vedd már észre, hogy semmi tisztelet és szeretet nincs a pasidban(nem tudom férfinek nevezni) feléd!
2018. febr. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem, hogy abból lett a feszkó, hogy kihagytad a szegfűszeget, vagy nem raktál a rizsbe kukoricát....vagy akármi.


De miért nem tudtad úgy elkészíteni a vacsorát, ahogy ő szerette volna? Nem tart semeddig a rizshez keverni néhány zöldséget.


Bár ezt az egész sztorit nem értem, látván, hogy 5 éves kapcsolatról van szó...mindegy is, mert nem erre vonatkozott a kérdés.


Szóval szerintem itt nem a kajáról van szó, nem az a probléma. Más, alapvetőbb dolgok, csak a vacsinál csattan el. Vagy tévedek?


A főzés tudományával hogy állsz? Tudsz főzni (pl. receptből akármilyen nehézségű, ismeretlen ételt)? Szeretsz főzni? Van hozzá érzéked? Van gyakorlatod?


Miből gondolja a párod, hogy te mindentől félsz?


Az, hogy te korábban palacsintát készítettél, miért jön most ide témába? Hónapokon keresztül kéne hálálkodnia?


Tényleg próbálom megérteni a kérdést, de nem megy :(...

2018. febr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, én nem pityeregtem volna a helyedben, mint egy kis nyomi. Nyitottam volna a borsót és a pofájába borítom. Tuti nem viselném el, hogy úgy beszéljen velem, mintha a seggéből rángatott volna ki. Ráadásul egy ilyen semmi miatt. De mindegy is hogy mi mit mondunk, mert Úgyis visszamész csicskába. Hátha a barátod is olvassa az oldalt, és talán látja hogy mekkora paraszt kb mindenki szerint, aki nem férfi itt ezen az oldalon... :D
2018. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha nem tökéletes egy étel, még ehető+ ki nem fhossa torkon, hogy mit szólnak a kollégák az én ebédemhez?


2. Nyámnyila vagy, elnyomható. Ebből ki kell könni.


3. A fszid egy tuskó - pszichopata vonásokkal, éppen építi lefelé az önbecsülésedet. Volt szerencsétlenségem egy ilyen nárcisztikus gyökérhez. Rossz vége lett.


Ez nem javítható. Én legalábbis így tapasztaltam.

2018. febr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mi is ez hogy anya bekészíti az uzsit az iskolába féle működés?

Főleg hogy főtt kajáról van szó.

Ez rendszeres? Vagy csak most sok lesz a sült cucc úgyhogy jut melóba is belőle.

Felvágottas,hideg szendvicses műsor van minden jó jómunkásembernek. Meleg kaja a virsli meg nagy ritkán felbontok egy amcsi kajacsomagot. Főtt kaja? Ugyan kérem.

És akkor még kritizálja is.

Nem is tudom melyikőtöknek van nagyobb igaza.

Ki mennyire,milyen mértékben dominálja le a másikat és ezt játszani minden nap. Borzasztó fárasztó. Egy idő után nincs az a kex ami miatt megéri csinálni.

Mindenesetre ez a kérdés is jól mutatja a mai párkapcsolatok általános válságát.

2018. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!