Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Lassan 5 honapja nem vagyunk egyutt exemmel.

Figyelt kérdés
Bàr szakitasunk ota minden hetveget egyutt toltottuk. Ket hete viszont lefekudt az egyik legjobb baratnommel, aki persze ezek utan nem az es valoszinuleg eddig sem volt az. Exem azt mondta, mivel 3 hete o hallott dolgokat, hogy en anno a kapcsolatunk alatt megcsaltam, hirtelen felindulásbol hivta el a baratnomet. Megbánta. Én szeretem őt.3 evet voltunk együtt. Egyszeruen nem birom elengedni. Fogalmam sincs hogyan kaphatnám vissza. ő 20F én 22NTudom, hogy mindenki naiv kislánynak gondol. És jogos lenne ha kiosztana valaki, de mégis azt kérem hogy a rosszindulatú buta megjegyzéseket hanyagoljuk, most nem tenne jót a lelkemnek.

2018. febr. 20. 00:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy vagy képes magadba engedni olyat, akivel nem tiszta a viszonyotok? Nekem ez nagyon furcsa. Hogy tudod így élvezni a szexet? Hogy tudsz feloldódni? Nem bántásból, tényleg érdekel.
2018. febr. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Már csak kihasználna téged másra nem kellenél neki, ha ezt bevállalod hát lelked rajta...de gondolom ennél, azért többre tartod magad.
2018. febr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha neked nem jó változtass. Addig ne találkozzatok, amíg nem tiszták a szándékai. Mert így "megszokja", ezt az állapotot, meg hogy azt csinálhat amit akar, mert te megbocsájtasz neki (míg a barátnődnek nem)... hogy is van ez?
2018. febr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is szedd össze magad, és reális szemmel vizsgáld át a helyzetetek. Mégis meddig akarod húzni ezt a f.stengert amiben tengődsz? 5 hónapja szakítottatok, mégis azóta is rendszeresen, sőt, kifejezetten sűrűn találkoztok, szexeltek stb, ugyanúgy mintha járnátok továbbra is, de nem. Tedd fel magadban a kérdést, akkor minek is volt a szakítás? Hogy így tulajdonképpen nyitott kapcsolat legyen? Megmaradsz te talonban, de bűntelenül tud mással is ismerkedni, aztán majd lelép, ha lesz jobb nálad? A bosszú szex meg iszonyú gyerekes, vagy csak jó indok volt arra, hogy végre levarrja a bnőd....

Szedd már össze magad, legyen már egy kis önbecsülésed, szeresd már egy kicsit magadat is, hogy ne hagyd hogy így kihasználjanak!


Beszélj vele, és állitsd választás elé. Vagy szakítotok végleg és normálisan, vagy kezdjétek újra! De ennek a szakítok, de ugyanúgy összejárok veled dugni, meg találkozhatni, ráadásul ezt hónapokig húzni, ennek semmi értelme!

Ne félj a választol, hogy esetleg a végleges szakítás mellett dönt. Mert akkor annak úgy kell lennie, ha nem szeret, akkor ezt így is úgy is be kell fejezni, csak magaddal szúrnál ki az időhúzással.

2018. febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, kicsit én is a te helyedben voltam egy ideig. Muszáj meglépni a komplett válást, mert ennél a megrekedt szituációnál még az egyedüllét is jobb!

Kihasznál testileg, érzelmileg, ennél te többet érsz! Megérdemelsz egy új, boldog párkapcsolatot! :)


29/N

2018. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kakadu19 ***** válasza:

#6os


Hát öcsém ha neked ez az jelenti hogy szereti még a lányt hogy bosszúból lefekszik mással ezzel a másiknak fájdalmat okozva akkor te egy nagyon elkorcsosult családből származhatsz... Ha szeretünk valakit akkor nem teszünk vele és ezt nem kell megmagyarázni. Nyilvánvalóan nem szeret téged csak a ragaszkodás köt össze titeket

2018. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!