Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak és hölgyeim! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és hölgyeim! Miért van az?

Figyelt kérdés
Mindig csak a nagy mellű nőkről mondják szexi .Folyamatosan csak a nagy melleket isteniti a média. Pont, olyan hatást keltve , hogy a kis mellű nők nem is nők. Engem már idegesít,nincs olyan nap, hogy kinek milyen szexi a dekoltázsa. Kiváncsi lennék, más véleményére. Már a magyar sorozatok sem szólnak másról.

2018. febr. 20. 11:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%
Hát lehet, hogy a nagy mell " istenítve" vala, de én meg a vékony nőkre véd a kis, esetleg közepes mellekre gerjedek és a legtöbb férfi ismerősöm is így van ezzel.
2018. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Érdekes... nekem elég kicsik a melleim (szerencsére) és eddig minden pasimnak tetszett. Az meg kit érdekel, hogy a médiában mit nyomnak az ember arcába?! Kirakatvilágban élünk...
2018. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"hírportál"nak hívsz egy olyan oldalt, ahol egyes emberek mellméretéről beszélnek.

...Gondolkozz már el az életeden. De teljesen komolyan. Az alapoktól deifniáld újra magad és azt, amit követni szeretnél.


Amiket pedig ide leírtál.., hát.. Mintha egy másik bolygón élnénk mi ketten.


Csak személyiség számít.

2018. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kis mellem van, de ezt még nem vettem észre. Lehet, hogy azért, mert nincs iszonyat súlyos önértékelési problémám?:D
2018. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Igaad van pedig ez nem így van, és én tök boldog vagyok mostanában mikor kismellű nőkről olvasok és mégis szexinek tarják magukat/őket. Igaz itt főként nők az írók szval lehet h ez csak egy álom... Bár azert a valóságban is ismerek olyan pasikat akik a kismellet szeretik szval nem reménytelen a helyzet, de igaz szemétség a médiátol ez és még jó pár másik húzása is...
2018. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!