Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1,5 hónapos kapcsolatban van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hónapos kapcsolatban van joga a nőnek megegyezni, hogy mi a fontosabb, ő vagy a hobbi?

Figyelt kérdés

Szóval lassan két hónapja tart a dolog. Én örökmozgó vagyok. A sport a mindenem. Ehhez az is hozzá tartozik, hogy enyhén bipoláris vagyok. Kell a mozgás, hogy jól legyek. A barátnőm pedig ezt kikéri magának. Neki nem tetszik, hogy sokat sportolok.

35F



2018. febr. 21. 09:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem jog kérdése.
2018. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Mi az a sok?

Ha ra nincs idod, akkor nyilvan szova teszi. Aztan vagy valtoztatsz, vagy elfogadja vagy lelep.

2018. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem tetszik neki, akkor odébb is állhat. Én tuti nem tűrnék ilyet, aki 2 hónap után már kakaskodik, pláne egy ilyen dolgon. Gondolj bele, h mi lesz később.
2018. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kb heti 3 edzés. (három műszakban dolgozom.) Ahogy a beosztás engedi. De így is minimum heti 4 napot együtt vagyunk.

Ezért nem is értem. Szerinte teljesen el kellene hagynom. Ha már ő itt van.

2018. febr. 21. 09:50
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Ja, azt hittem minden napod az edzoteremben toltod.
2018. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Bármit kérhet. Aztán vagy teljesíted, vagy nem.
2018. febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Ha annyi a sütnivalója, hogy másfél hónap után válaszút elé kényszeríti a másikat...mi lenne fél év múlva?


Te hogy látod? Valóban sok? A találkozók folyamatos rovásárára megy a hobbid?


Ez valóban nem jog kérdése. Megjegyezheti, bármit szóvá tehet, amit csak gondol, ezen neked kell gondolkodnod, hogy van-e alapja az észrevételének.

2018. febr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Mintha csak a volt barátnőmet hallanám. Nekem mindenem a sport, egyszerűen imádom, nincs is más hobbim. 2,5 évet voltunk együtt, de már a elején ugyanezt csinálta, amit a te barátnőd. Mindig szóvá tette, ha sportolni szerettem volna, könyörgött, hogy ne menjek, foglalkozzak vele is. Megjegyzem, nála nem az volt a gond, hogy nem foglalkozok vele, hanem, hogy nem egész nap vele foglalkozok. Éreztem, hogy ez így nem normális, de engedtem neki, mert szerelmes voltam. Feladtam a sportot érte. Elhíztam, és már nem éreztem jól magam. Hiába voltam vele, nem voltam boldog, mert egyszerűen hiányzott a másik szenvedélyem, a sport. Próbáltam vele megbeszélni, hogy heti 3-4-szer had menjek kicsit sportolni. Vmit sikerült elérnem, elkezdtem sportolni, de láttam rajta, hogy nem tetszik neki, ritkábban, de mindig voltak veszekedések. A végén meguntam és szakítottunk. Hiába szeretem még mindig, egyszerűen képtelenség az ilyet elviselni, teljesen lekorlátozott. Mondtam neki, nem iszok, nem cigizek, nem drogozok, nem csajozok, egyetlen egy dolgot kérek: had sportoljak 1-1,5 órát, utána teljesen az övé vagyok. Hiába, képtelen volt megérteni, hogy ez nekem fontos. Amióta szakítottunk, újra elkezdtem sportolni, leadtam a felesleges kilókat, kiegyensúlyozottabb vagyok mint valaha. Egy biztos: soha többet nem fogom feladni senkiért sem a szenvedélyemet, a sportot, aki ennyire le akar korlátozni, az rád nem gondol, csak saját magára. Ne ess abba a hibába, amibe én, ne add fel a sportot, mert boldogtalan leszel.
2018. febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Alapból bu ziság így megfogalmazva egy kérdést feltenni bármelyik félnek is egy kapcsolatban.
2018. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Joga van, de attól még elfogadhatatlan. Ultimátumot adni eleve teljesen rossz, de főleg ilyen friss kapcsolatban. Ez nem így működik. Sose hagyd, hogy olyan helyzetbe kénysterítsen, ahol két abszolút szélsőség között kell választani.
2018. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!