Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1,5 hónapos kapcsolatban van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hónapos kapcsolatban van joga a nőnek megegyezni, hogy mi a fontosabb, ő vagy a hobbi?

Figyelt kérdés

Szóval lassan két hónapja tart a dolog. Én örökmozgó vagyok. A sport a mindenem. Ehhez az is hozzá tartozik, hogy enyhén bipoláris vagyok. Kell a mozgás, hogy jól legyek. A barátnőm pedig ezt kikéri magának. Neki nem tetszik, hogy sokat sportolok.

35F



2018. febr. 21. 09:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Joga mindenkinek van minden miatt hisztizni, és neked jogod van nem jogosnak tartani :). A leírás alapján ő az, aki nagyon rád akarna akaszkodni / túloz. Ha kéthetente 1x méltóztatnál vele találkozni a hobbid miatt, az igenis zavaró lenne és nem mutatna tiszteletet, de úgy, hogy nem éltek együtt, heti 4 nap teljesen normális, legalábbis sztem (mi sem találkoztunk minden nap párommal, amikor még nem éltünk együtt, pedig mind2en egyetemisták voltunk, és nem dolgoztunk, egyszerűen íg jött össze). És sztem nem egészséges, ha egy embernek nincs privát szférája vagy hobbija... főleg az nem, ha közben vágyna rá. Én is megyek mozogni heti 2x, nekem ráadásul egészségügyi dolgok miatt kell. Ha az aktuális párom emiatt nyafogna, elbeszélgetnék vele, és ha folytatja, ott dobnám ki.
2018. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Átérzem Kérdező, ugyanez vagyok, csak nőben :) Imádom a hobbim, volt 1 srác, aki fanyalgott, hogy minek a sport, felesleges időtöltés. De ő napi 12 órát gép előtt ült, vagy többet is.

Nyilván nem volt ennek jövője, lekorlátozva, a személyiségemtől megfosztva éreztem magam.


Szerintem keress hasonló habitusú lányt, aki:

1) le tudjak ötni magát és igényli a sjaát hobbiját

2) neki is fontos a sport és akár közös hobbiként is tudjátok végezni, vagy akár külön is


29/N

2018. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A kérdést olvasva azt hittem, hogy mondjuk valami számítógépes játékot játszol vagy modellezel vagy valami egyéb hobbi, de a mozgás nem hobbi. A mozgás olyan, mint az evés vagy a lélegzés. Egyszerűen kell a normális működéshez, az egészséges élethez. Amúgy miért nem megy veled sportolni? Biztos jót tenne neki is.


Szóval joga van megjegyezni, neked meg jogod van kiröhögni teljesen jogosan.

2018. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Joga, van, csak ne hagyd magad bevezetni a sűrűbe.

Az jó hat tudod, mit akarsz és mihez ragaszkodsz. Ha Ő ez úgy érzi, hogy kevésbé fontos neked, az az ő érzése, nem neked kell megoldanod a problémáját. Persze ezzel együtt jár, hogy ő is szabadon dönthet.

Az a gyanúm, hogy ő nem sportos, és talán még féltékeny is e miatt. Erre az a megoldás, hogy ráveszed őt is a sportolásra.

2018. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért kezdtél el egy olyan nővel járni, aki pont a te hobbidat nem kedveli, ha ő nem sportol, hogyan szerveztek akkor közös programokat?
2018. febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nincs joga, de neked sincs jogod elvárni, hogy barátnőd legyen ha sosem tudsz vele foglalkozni. A heti 4 nap soknak tűnik csak kérdés, hogy milyen minőségű az. Ha heti 4 nap 5 percet beszéltek meg 2 percig reszelsz rajta, mielőtt ágyba zuhansz az nem biztos, hogy olyan nagy szám.
2018. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!