Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni mit érzek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Tavaly májusban szakítottunk az exemmel, és ez után ismerkedtem meg egy 30 éves pasival. A nyáron sokat voltunk együtt, de ő is, és én is egy szakításon voltunk túl, friss volt a dolog, így komolyra sosem fordult a kapcsolatunk. Ezt meg is beszéltük. Majd valahogy abbamaradt a kapcsolatom vele pár hónapra. Eközben ő összejött az exével 1-2 hónapra, majd újra szakítottak, de már véglegesen. 1 hónapja szinte minden buli alkalmával találkozunk, és beszélünk is párszor facebookon.

Ő azt mondta, hogy már egy ideje gondolkodik rajtam, és hogy igazából rajtam múlik minden, lát a kapcsolatunkban fantáziát.

Csak én nem tudom mit érzek. Néha teljesen oda vagyok érte, néha meg abszolút nem. Volt/van nekem egy nemi betegségem, emiatt ment tönkre az előző kapcsolatom, és félek, hogy ugyan azon fogok keresztül menni mint anno. Félek, hogy nem fogok megfelelni neki. Valahogy ódzkodok attól a gondolattól, hogy én hazahozzam, bemutassam, egyszerűen elképzelésem sincs, mi, hogy lenne. Szüleim valószínű nem elleneznék a dolgot.

Annyira ellentétes érzéseim vannak. Nektek mi a véleményetek? Volt valaki ilyen helyzetben?


2018. febr. 21. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt szerintem nem a betegseged miatt kellene aggodni.

Hanem azon, hogy ez az ember egy igazi gyoker.

Egy kispalyas senki, egy nulla athuzva, ertekelhetetlen.

De te tudod.

2018. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is hanyagold inkább. Csak a sok veszekedés lesz belőle később vagy ha talál jobbat lelecel.
2018. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!