Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elengednétek a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek a barátnőtöket, hogy talizzon más fiúval, akivel allitólag csak haverok?

Figyelt kérdés

Szóval. Köztem és barátnőm közt nincs féltékenység sose volt, mindig elengedjük egymást másokkal(haverok, barátok) viszont a napokban facen elkezdett beszélgetni egy fiúval aki itt lakik a közelben.( én utálom a srácot, ő is engem, általánosban felettem járt 2vel, mindig bas***gatott.))

Elhívta a barátnőmet kajálni, és a lány kérzdete tőlem, hogy nem e lenne baj ha elmenne(???). Nyilván zavarna egnem, de mivel nem szoktunk ilyen dolgokból balhét csinálni, félek hogy ha kiverem a balhét akkor azért is találkozik vele, vagy vége köztünk.. Volt már veletek ilyesmi? Mit tennétek?


2018. febr. 21. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%

>Köztem és barátnőm közt nincs féltékenység sose volt

>Nyilván zavarna egnem


Ööö... tehát féltékeny vagy. Ez a féltékenység mintapéldája, tiszta, hamisítatlan féltékenység. Ha nem lennél féltékeny, ez e kérdés nem merült volna fel benned. Csak mondom.


A mi kapcsolatunkban >valóban< nincs féltékenység, úgyhogy nem lenne kérdés, nem zavarna, ha találkozik vele. Szokott is lenni ilyesmi, nem probléma. A másik az, hogy nem korlátozhatod, nem kell elengedned. Megkérheted, hogy ne menjen, elmondhatod a véleményedet, de nem tilthatod meg neki.

Nyugotdan meséld el neki, persze, hogy utáljátok egymást ezzel a gyerekkel, de aztán hadd döntse el ő, hogy ennek ellenére találkozik-e vele.

2018. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk az ilyesmiből nincs probléma, de mi nagyon szeretjük egymást oda-vissza, miféle kapcsolat az, ahol az "elengedni" kifejezés is benne van a pakliban?

Amúgy meg is kérdezett, szóval triplán nem értem. Ha meg más kifelé kacsinthatna kapcsolatból, akkor nem az a srác tehet róla, hanem ti ketten.

2018. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%

1. nincs olyan, hogy "elengeded", nem az apja vagy

2. értelmes nő NEM megy el egy pár napja megismert pasival "sak úgy" kajálni

3. tuti szexelni fognak, egyáltaln miért kezdtek beszélgetni? D:

2018. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%

"akkor azért is találkozik vele"

Épp ovit keresek. Hogy érhetem el a vigyázótokat?


utáljátok egymást. A helyes az lenne, ha meglepiből elvinne téged is, hogy hármasban megismerjétek egymást, így, hogy már ovis szinten vagytok, nem bölcsisen.

2018. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!