Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogyan lépjek tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Megver a barátom egy heten minimum kétszer olyan dolgok miatt például hogy ha nem azon véleményen vagyunk és nem tudja elfogadni . Tovább szeretnek lépni rajta , de nem megy mindig visszakonyorgi magát hogyan sikerulhetne? 20L
2018. febr. 22. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Megszakítasz vele minden kapcsolatot, és nem hagyod, hogy visszakönyörögje magát. Legyen önbecsülésed! Ne hagyd, hogy egy férfi bántson. Ebből a kapcsolatból lépj ki és kezdj új életet.

Ez az a dolog, amin csak te tudsz változtatni és minden akarat kérdése!

2018. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors választ egyszerűen teljesen összetörtem ami volt onbecsulesem az is elszállt. olyanokat mondd hogy en nélküle egy nulla lennek stb
2018. febr. 22. 23:52
 3/11 anonim ***** válasza:

"mindig visszakönyörgi magát"


És te miért kezded vele újra, ha TÉNYLEG szeretnél továbblépni, mielőtt lenullázod az egészséges önbecsülésedet?

2018. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amúgy még nem jutott eszedbe megkérdezni egy ilyen "visszakönyörgési" próbálkozásnál, hogy úgy mégis mit akar valakitől, akit emberileg "nullának" tart.
2018. febr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert most hataroztam el magam teljesen ,hogy szeretnek tovább lépni eddig turtem és adtam az eselyeket a valtozasra és nem voltam elég erős hogy hozzak egy döntést és remelem most az leszek
2018. febr. 23. 00:00
 6/11 A kérdező kommentje:
De es az a válasz hogy nem gondolta komolyan csak idegesegbol mondta..
2018. febr. 23. 00:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz kilépni egy lelkileg és fizikailag bántalmazó kapcsolatból, akkor érdemes lenne terápiás segítséget kérned.


Megkérdezhetem, hogy a szüleidtől milyen párkapcsolati mintát láttál gyerekkorodban?

2018. febr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tipikus viselkedésmintáját mutatja az uralkodó/elnyomó személyiségnek a "barátod". Azzal, hogy leépítette az önértékelésed függő viszonyba hozott téged önmagával. Semmiképpen se tűrd tovább ezt a helyzetet, mert ez csak rosszabb lesz, jobb semmiképp.
2018. febr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu és csak provokál ez a kérdés.
2018. febr. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jo lenne , ha csak kamu lenne ez a kérdés elég gaznak tartom ,hogy nem lehet ‘segítséget ‘ kerni anélkül ,hogy kamunak lenne titulálva a kérdés
2018. febr. 23. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!