Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak ritkán akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak ritkán akar velem szeretkezni a párom?

Figyelt kérdés

Tudom sok ehhez hasonló kérdés van az oldalon még sem volt egyik sem teljesen ugyan olyan eset mint az enyém.

A párommal 1,5 éve vagyunk együtt és igazából ez a probléma már a legelejétől fogva megvolt csak eddig valahogyan elnéző voltam. Pár hónapja viszont már zavar, sőt napról napra jobban zavar.

A probléma pedig az hogy nem akar velem túl sűrűn lefeküdni, de nincs arról szó hogy ne kívánna mert általában ő kezdeményezi a szexet és sűrűn adja a tudtomra hogy milyen szép és kívánatos vagyok és ha együtt vagyunk sűrűn taperol, amit szeretek is de ez közben beindító is tud lenni. Amivel nem is lenne gond csak hát a páromnak egy hétvégén belül 1 alkalomnál nem fér bele több szex. Jó esetben a hétvégén minden napra kijut a dolog.. de én igényelném egy nap többször is, részben mert ez így ment az előző párkapcsolataimban is és nekem ez teljesen jó volt (mármint a napi 2-5-ig terjedő szex alkalom) részben pedig mert nem megyek el.. és így inkább a szex nekem csak egy előjátékkal ér fel és még várnám a folytatást. A párom olyan kifogásokkal jön ,hogy lenne kedve de fáj meg érzékeny neki oda lent/ nagyon fáradt ehhez/ túl sokat evett vagy pont hogy nem evett és így gyenge??/ nem az a típus aki újra üzembe tudná helyezni a szerszámát ilyen rövid idő alatt (ezt egy időben megértettem mert van ilyen).

Néhány fontos infó pl. hogy mi csak hétvégenként találkozunk (szóval nem élünk együtt)/ én nem kezdeményezek mert nekem megalázó, hogy visszautasít / egyáltalán nem mutatja jelét hogy ne kívánna ha néha napján szexelünk az nagyon jó és mindent megtesz értem amit tud / tuti hogy nem csal meg (ezt nagyon hosszan lehetne részletezni, hogy miért ilyen biztos, úgy hogy én nem fogom és higgyétek el nekem, hogy így van) / már próbáltam vele megbeszélni de mindig ugyan az a válasz. Szóval mit tudnátok nekem tanácsolni, mit csináljak?



2018. febr. 23. 22:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nézd,nem tudom,hogy az exed mire gondolt szex közben,vagy hogy csinálta.Viszont,ha nincs orgazmusod,akkor az a barátodnak nem éppen motiváló,kedvcsináló a szexhez.Fekszel ott,mint egy köteg rőzse,és várod,hogy mikor menjen el.

Az ilyesmiből még az is jó,ha egyáltalán van szex.Én ezt nem birnám csinálni.

Hameg megjátszod,vagy csak színleled,az mégrosszabb.

Szóval itt nem a barátod a problémás ,hanem veled vannak gondok.

Jól írták,irány egy szakember.Nyilván már lelki okok is szépen belegyűrűztek ebve a dologba,és a barátod hiába egy Casanova,nem tudja ezeket feloldani.

2020. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!