Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a párom viselkedését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a párom viselkedését. Segítene valaki megfejteni?

Figyelt kérdés

23 éves èn pedig 21. Egyik nap még azt ecsetelte, hogy velem alarja leélni az életét, el akar venni és már gyűrűt is nézett. Ez volt szerdán. Csütörtökön viszont valamin úgy kiakadt ( fogalmam sincs min, ne kérdezzétek én is ezt akarom tudni), hogy nem szól hozzám. Elküldött minden szép helyre és nem beszél velem. Nem tudom mi lehetett a probléma, teljesen általános dolgokròl beszéltünk, meghogy kinek hogyan telt a napja, semmi sértőt nem mondtam, megis valamin felkapta a vizet.. nem tudtam mire vélni, úgy érzem direkt akar megalázni. A legjobb, hogy tegnap ràm ìrt hogy nincs semmi gond, ne aggódjak és mintha semmi sem történt volna. Azt hittem felpofozom, és még én voltam a hibás, amiért számon kértem...

5 éve vagyunk együtt, eddig nem csinált még ilyet...en ezt nem tudom hova rakni ..mi volt ez szerintetek?


2018. febr. 24. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki hogy ez nagyon rosszul esett neked. Azért ha már együtt vagy valakivel, ne viselkedjen már így. Mert ezzel csak tüskéket fog benned hagyni. Úgyhogy mindenképp beszéld meg vele, mást úgysem tehetsz mert úgy tűnik ő nem fog beszélni róla. :D
2018. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megmondtam, hogy rosszul esett, de erre azt mondta hagyjam békén
2018. febr. 24. 08:55
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem tűnik komoly dolognak, lehet csak nyűgös volt. Mondd neki, ha legközelebb valami baja van, azt mondja meg neked egyértelműen, ne kelljen itt feleslegesen kombinálni.
2018. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha meg bevágja a durcát, akkor érdemes azon is elgondolkodni, hogy 23 évesen mennyire felnőtt férfi. Ezek a házasság tervek így még nagyon koraiak.

Az is lehet, hogy simán ráparázott erre az egészre.

2018. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezért azért illene magyarázattal szolgálnia. Oké, hogy ő kitől oltás magát, de a te károdra.

31/f

2018. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#2, az előzményektől függetlenül ez a válasz nem ígér hosszú, boldog közös jövőt. Mekkora óvodás suttyó.
2018. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, hát ha engem így lepattintana a párom, ráadásul kommunikálni luxus lenne neki, akkor bizony összecsomagolnék és elköltöznék.


Éretlen játszmázós kis hülyékre pont nem lenne szükségem.

2018. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez ám nem a jövőlátó jósda. Honnan tudhatnánk hogy mi van itt. Tán próbáld kideríteni.
2018. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!