Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfejteni a szakítás miértjét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfejteni a szakítás miértjét?

Figyelt kérdés

Viszonylag régi történet már, lassan fél éve a szakításnak. De nem tudom túltenni magam rajta, nem tudom mi okozta ezt.

Teljesen tárgyilagosan nézve a kapcsolatot én tényleg igyekeztem mindig normálisan viselkedni. Szerettem őt és ki is nyilvánítottam, szerettem volna több időt vele tölteni. De ez egy kapcsolatban csak nem akkora baj , vagy igen? Itt most nem beteges ragaszkodásról van szó, de heti 2-3 találkozó az reális, nem?

Nem mentünk együtt sehova, nem is érdekelt volna csak valahol találkoztunk volna. Ha valamit megbeszéltünk az az esetek nagy százalékában biztos nem úgy alakult. Ezért néha szóltam, az tény, de nem durván, csak próbáltam megoldást keresni. A vége meg az lett hogy kidobott.


2015. dec. 18. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Most már mindegy,akkor kellett volna magyarázatot kérj.Lépj túl .Valószínűleg nem voltál olyan fontos neki,de nyugi,ha majd elfelejted újra fel fog bukkani és akkor kérés nélkül is magyarázkodni fog.
2015. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kértem, de rendes magyarázatot nem kaptam. Annyit, hogy tudja mit szeretne most az életétől ennyi idősen... Ez nem magyarázat szerintem, ugyanis akkor miért kellett elkezdeni a kapcsolatot. És bánt hogy miért kellett így bánni velem.
2015. dec. 18. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
De ő nem szeretett téged. Biztosan kedvelt és jó volt neki veled együtt, de amikor komolyabban akartad, akkor visszatáncolt, mert nem szeretett. Ennyi.
2015. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

eloszor is, ez a busz mar elment, nem mindegy hogy miert? legyen mindegy, mert amig az idodet azzal vesztegeted, hogy probalsz rajonni hogy miert, addig az elet szepen lassan megy el melletted


plusz, ha ra is jossz, vagy ki is derul, vagy el is mondja, mit szamit? Ennek mar vege. Mit akarsz meg? Azt hiszed lehet belole tanulni? Hat nem sokat. Elmondja, hogy az idegesitette hogy nyomultal. Oke, legkozelebb nem fogsz nyomulni. De mi van ha olyan paisval akadsz ossze aki pedig pont a nyomulos csajokat birja. Azzal se fog osszejonni, mert nem onmagadat adod. Hozod a "nem-tul-nyomulos" format, neki meg ez nem fog tettszeni.


Felejtsd el a csavot. Legyel onmagad, es keress egy olyan palit aki onmagadert fog szeretni. Ne akarj megvaltozni azert hogy egy olyan pasinak kelljel aki kidobott.

2015. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, annyit nem írtam hogy en vagyok a ferfi.

Azért akarom megtudni, mert szerettem. Nem bírok rájönni hogy mit szúrtam el, hiányzott az őszinte beszéd.

2015. dec. 18. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!