Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kellene a szeretőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene a szeretőmmel?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgoztunk ő volt a főnököm és össze jöttünk, ő elment egy jobban fizető helyre de a kapcsolat maradt.Neki is én nekem is van már családunk.Lassan kezdtem bele szeretni és már odáig jutottam hogy a férjemmel egyáltalán nem keresem a testi kontaktust.Eddig úgy éreztem hogy a szeretőm is szeret mert 1 év után kérte hogy hanyagoljuk az óvszert és ha lehet szeretne bennem elmenni,járunk kirándulni stb mint egy normális pár, karácsonykor 25.-ét együtt töltöttük és szex közben azt mondta szeret majd meztelenül ölelt és simogatott, puszilt,így aktus után meg kérdeztem hogy nem lépünk e ki a házasságunkból és folytatjuk a kapcsolatunk fel vállalva amire azt mondta át gondolja. Én adtam neki időt és csütörtökön elhatároztam hogy rá kérdezek megint amire azt mondta hogy jó velem meg bizonyos szinten szeret de nem akarja feladni az eddigi életét értem. Egyszerűen nem értem azt mondta szeret, jól ki jövünk az ágyban és azon kívül is akkor meg miért mond ilyeneket?Ma is elvoltunk étterembe majd mentünk a nyaralójába és tök szuper volt minden majd szex után meg kérdezte hogy szeretem e amire válaszoltam hogy igen és annyit tett hogy meg puszilta a homlokom és magához ölelt mire elsirtam magam hogy csak szexre kellek neki és mondta hogy ne beszéljek hülyeséget mert ha nem lenne családja már rég elvett volna és magához szorítva simogatta a hátam és a popsim. Gondoltam rá hogy elhagyom és nem folytatom tovább de egyszerűen szeretem, ha 2 napig nem beszélünk már aggódok és mindenfélét be képzelek.És fogalmam sincs mi a francot tegyek. Ti mit tennétek?

2018. febr. 24. 16:46
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kimaradt én 32 éves nő vagyok ő meg 37 éves férfi
2018. febr. 24. 16:47
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Nem írnék ki kamu kérdést unalmamban.
2018. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés. Szín tiszta valóság
2018. febr. 24. 16:49
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
szórakozik veled,húz téged,dobnám a francba.beveszed a dumáit 32 évessen,naivka.
2018. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írjuk, hogy igen, szakítanod kell, megteszed? Nem fogod. Ez a "késő bánat" kategória. Igen, csak arra kellesz neki, hogy megszínesítsd a szexuálisan megszürkült házasságát, amúgy eszében sincsen válni. Viszont a saját soraidat tőle függetlenül is rendezhetnéd, a férjed is megérdemelné ha a törődést nem is, az őszinteséget mindenképp. Ha más kell, vagy őt már nem szereted lépj ki a házasságból és kezdj tiszta lappal.
2018. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem működik a házasságod, akkor válj el, de ne egy harmadik miatt. Nyilvánvaló, hogy ő nem akar téged hivatalosan, egy év után azért már tett volna lépéseket ez ügyben, ráadásul ki is mondta már, hogy nem akar téged. Értem én hogy szereted, de ő téged nem. Jól elvagytok és ennyi. Ha ez neked elég, akkor maradj benne, de fogadd el, hogy sosem lesz több. A férjedet meg hagyd ott szerintem.
2018. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Igen, szakítanod kellene, ebből nem lesz semmi csak a méltatlan bujkálás, hazudozás és boldogtalanság.
2018. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
Ugy tünik több éves dugikapcsolatrol (és nem másrol!!!) van szo. Eddig jo volt neked is, hiszen nem léptél ki belöle. Mi, miért változott?
2018. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts vele.Már csak azért is,mert az ilyen kapcsolat csak segít neki hogy fenn maradjon a házassága,megadod neki azt ami hiányzik neki.Szenvedjen csak ha arra nem képes hogy kilépjen a házasságából.
2018. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Egy pillanatra már majdnem megsajnaltalak, aztán eszembe jutott, hogy milyen lehet a párodnak.

Na mindegy, a kérdésre válaszolva nagyot csalodnék magamban tuti depresszióba esnék és az öngyilkosságon gondolkodnek. Légy őszinte a mostani pároddal és lehetőleg hagyd el, kétlem hogy megérdemelné ezt.

2018. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!