Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Vannak dolgai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Vannak dolgai a páromnak amik nagyon zavarnak.

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, nemrég költöztünk össze és most mutatkozott meg pár dolog, ami engem eléggé zavar. Kicsit azt érzem hogy a párom szülei “nem nevelték meg” őt.

Pl.

Nem takarítja ki a wc-t miután nagydolga volt, nem hajtja le a wc deszkát.

Nagyon igénytelenül eszik, semmi házimunkát nem tud elvégezni rendesen.

Stb


Mindez szerintem azért van mert náluk mindig takarítónő volt és mindent ráhagytak gyerekként.


Viszont emellett vannak ilyen berögződései hogy pl. hiába mondom neki, hogy hajtsa le a wc deszkát, a válasz az, hogy minek... meg egy csomó mindenre ez a válasz....


Nagyon szeretem őt, de ezektől a dolgoktól egyszerűen nagyon kiábrándulok.


2018. febr. 25. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ülj le vele. Éreztesd vele, h ez téged komolyabban zavar.
2018. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Vagy megszoksz, vagy megszöksz.


Ha nem ért a szép szóból, akkor minek alázod magad, hogy lenyeled ezeket?

Te nem vagy házicsicska, hogy a piszkát te takarítsd el.


Tudod, én eleve nem kezdenék olyannal, aki olyan alapvető dolgot, mint a wc tisztán hagyása, nem csinálja meg. Undorító.

2018. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Mit jelent hogy nem takarítja ki a wc-t? Nem húzza le vagy ha csokis marad akkor úgy hagyja?


Igénytelen evés mit jelent? "turkálja" az ételt vagy csámcsog?


Ez a deszkás dolog meg olyan hülyeség... nőknek annyi ideig tart lehajtani mint a férfiaknak le. Ez szerintem tipikus szőrszálhasogatás, meg berögzült baromság.


Amúgy 3 év alatt nem voltak ilyen jelek? Nem ettetek együtt, nem voltál utána WC-n? Vagy hogyhogy most jött ez elő?

2018. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
férfiaknak fel*
2018. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Tudod, azon túl, hogy igénytelen a felhajtott deszka, képzeld el a következő helyzetet. Egy nő bemegy a wc-be ahol nincs bent a kézmosó. Lehajtja a deszkát, hozzányúl, utána pisil, megtörli magát, ugyanazzal a kézzel nyúl a wc papírhoz. Mi nem férfiak vagyunk, azok a bacik azonnal dzsalnak be a hüvelybe vagy a húgycsőbe (az meg rövidebb, mint a férfiaknál) és kész a fertőzés. Mi egy sima nyilvános wc-n, szaunában, uszodában egy törölközőtől is összeszedünk fertőzést, olyan nagy dolog megtanulni lehajtani magad után a wc deszkát,amikor wc után úgyis kezet mosol?
2018. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz ügy lesz kérdező, mert ehhez szokott hozzá, gondolom soha nem élt külön.

Engem nem a vécédeszka zavarna, hanem a többi. Ha mindketten dolgoztok, akkor bizony neki is kéne segítenie.

2018. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a dolgok sajnos olyanok, amik 3 év után is csak akkor derülnek ki ha összeköltöznek, én megértem. És azt is,hogy nem egyszerű ezekről beszélni.


Én is voltam hasonló helyzetben, és volt amit meg tudtunk beszélni, változott, volt amiről inkább hallgattam én is, mert annyira kellemetlennek találtam.


Mivel együtt éltek, Téged ez zavar, beszélj a pároddal erről. Bár amiket írsz eléggé kiábrándítóak, hiszen lehet,hogy volt takarító Náluk, de akkor se annak kellett volna a WC-t takarítani a többiek után.


A házimunkára kérd meg, mutasd meg Neki,hogy szoktad Te végezni, az evésre is figyelmeztetheted, bár ez eléggé macerás.


Tudom, kívülről úgy tűnik mintha ezekről a problémákról természetes lenne beszélni, de én mivel voltam hasonló helyzetben tudom,hogy nagyon nem az.

2018. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

wc deszka probléma atyaég,ez már kabarétréfa szintű :D Amelyik nő ezen tud lovagolni az teljesen beteg agyú mániákus. Szerencsétlen párod jobban jár ha gyorsan lelépsz és hagyod keresni tovább még van esélye normális nőt találni.


Te meg keress egy olyat aki gondosan hajtogatja a deszkát cserébe majd minden másban egy idióta tapló lesz.Így szokott ez lenni,lényeg hogy keresd a tökéletest aki mindenben megfelel soha egy ici pici kompromisszumot ne köss mert neked jár minden, a kívánságlistában egy tétel sem lehet pipa nélküli! Minden esetben a másik fél alkalmazkodjon az a lényeg és kérdezd ki erről a hasonszőrű mucikák véleményét is ,ők bőszen helyeselni fognak.

2018. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A deszkahajtogatást sosem értettem, pedig én is nő vagyok. Azon kívül amúgy meg érthető a problémád. Beszéld meg vele normális hangnemben.
2018. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!