Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látni sem akar az exem?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakított.Én próbáltam helyre hozni, meg is változtam, de semmi.Már a telefont se veszi fel én meg bele pusztulok.Ennyit ér 5 év?
2018. febr. 25. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
9 is ennyit ér, meg egy házasság.
2018. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért ilyenek a nők :(
2018. febr. 25. 13:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert más teszi oda a pöckét ahová az előtt te?????
2018. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem te h..lye azért mert szeretem. Ha tudnád hogy az egyáltalán mit jelent
2018. febr. 25. 14:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Valamiért szakított veled :( el kell fogadnod,hogy nem akar már veled összejönni, fájni fog, nagyon, klisé, de idővel egyre könnyebb lesz.
2018. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert voltak hibáim. De azokon dolgoztam és tudom hogy többet nem fordul elő. Nagyon szeretem
2018. febr. 25. 15:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen hibáid voltak/vannak? Csaltad, bántalmaztad fizikailag esetleg lelkileg, kihasználtad, etc...? Bocs, de ilyen fontos infók nélkül mi csak tippelhetünk...
2018. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor üvöltöttem, sokszor apróságokon is.
2018. febr. 25. 17:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj belőle s a következő barátnőddel ne üvöltözz apróságokon is.

Ezen két hónap alatt nem tudom hogy tudtál volna változtatni. Egyszerűen most nincs ott,hogy lehetőséged legyen kiabálni vele.

Az 5 év neked gyalázat nem neki. Abból gondolom x évig próbált elviselni, hogy ha valami neked nem kerek akkor neki kuss van. Ilyenkor magadtól kérdezd meg 5 évig ott volt neked és ennyire becsülted meg mégis miért engedted meg magadnak, hogy folyamatosan ilyen legyél???

Neki ne ródd fel, hogy lám 5 évig veled volt és képes szakítani, mert nem hoppá egyik napról a másikról a hatalmas szerelmi ködben veszett nyoma, bőven lehetett eszerint neki indoka rá s jelek amikből ha nem az egóddal nézed hanem a szíveddel akkor kikövetkeztethetted volna.

Neki is ez az egy élete van. Neki is van saját baja s miért fosztaná meg magát a boldogság lehetőségétől, hogy egyedül vagy mással de békét találjon ha te semmibe vetted az 5 éveteket???

2018. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem 5 év az ami kegyetlen f.s volt hanem pár hónap és most járok dühkezelésre is.
2018. febr. 25. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!