Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem beteges ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem beteges ez a facebookos ellenőrizgetés?

Figyelt kérdés
Nektek számít mikor ki lájkolja a párotok képeit? Vagy éppen a párotok kiket lájkol, kivel beszélget?

2018. febr. 25. 19:53
1 2
 1/11 Gál Zoé ***** válasza:
95%
Szerintem is az.
2018. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem izgat. Aki ezt számon tartja, annak baj van a fejével.
2018. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hááát nem tudom. A pucér pinák lájkolgatása mögötti motivációt soha nem fogom megérteni.
2018. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is beteges, de nem vagyok kivétel. sajnos nem tudom teljesen lesz/-*/rni.

bár el kéne engedni

2018. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nyilvénvaló, hogy az egyik fél állandóan pucsitós, mellkirakós lányokat lájkolgat, vagy az ellenkező nem esetében állandóan kockás hasú srácokat, az már esetleg adhat okot nyugtalanságra. Minden más esetben nincs értelme ezen pörögni.
2018. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem, nincs facebookom a páromnak viszont van. Tehát, nem èrdekel:) N
2018. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A lájkolós dolgok maximálisan hidegen hagynak. A "kivel beszélget" kérdés viszont cseppet sem- nem mindegy, hogy hány random csajnak csapja a szelet vagy mennyi "barátnőjével" tartja a kapcsolatot "tisztán barátilag" mellettem. De ez facebooktól teljesen független, a hangoutson vagy viberen is ugyanúgy probléma lenne, ha gyanúsan sok nővel lenne kommunikációs kapcsolatban.
2018. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Engem nem izgat a ilyen, párom nem is ismerősöm.
2018. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is borzasztó dolog, soha nem foglalkoztam egy másodpercet sem a párom facebookjával.
2018. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én már befejeztem mert csak önbizalomromboló volt. Látni hogy sokkal szebb nőket tetszikelget ezeken a közösségi portálokon.Már nem érdekel inkáább.
2018. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!