Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van még mindig jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van még mindig jó véleménnyel az exéről?

Figyelt kérdés

A párom exe egy ritka idegesítő nő.

Önerőből még nem ért el semmit, sosem dolgozott, mindig eltartja valaki. Végzettsége nincs, 25 éves koráig érettségije se volt. Ennek ellenére olyan nagyra van magával, mintha legalább doktorija lenne meg milliós fizetése.

Az egyetlen érték számara a pénz meg a luxus, aki nála egyszerűbb életet él, azt lenézi, megszólja, sértegeti. Mindenkiben talál valami hibát, amit nyilvánosan mindenki előtt közöl.

Ha 5 percig nem ő van a középpontban, hisztizik. Az alapján méri az embereket, hogy kinek mennyi pénze van, és milyen drága dolgokat van esélye kapni tőle.

A párom egyetlen ismerőse se kedveli.

Tegnap benyújtotta nekünk a listát, hogy mit vehetünk a szülinapjára. Kizárólag 25 és 100 ezer Ft közötti tételek szerepelnek rajta. Megmondtam, én egy fillért se adok bele.

Amikor megmondtam a páromnak, nekem ez a nő elelnszenves, megkaptam, hogy csak azért, mert biztos irigylem, mert sose leszek olyan, mint ő.

Hát, remélem, nem is.


Mivel tudnám jobb belátásra bírni?

Már annyian próbáltuk...


2017. szept. 6. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

" hogy csak azért, mert biztos irigylem, mert sose leszek olyan, mint ő. "


És te jobb belátásra akarod bírni? Téged ki fog, hogy szamár vagy, és a lóra haragszol?

2017. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy együtt ezzel az emberrel én ezt nem értem.
2017. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Már azért nem lennék együtt egy ilyen pasival, mert az exe egy r.ibanc... a múlt mégis csak múlt. nem hiába volt együtt azzal...
2017. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Féltékeny vagy.
2017. szept. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny, csak nem látom a dolgokban a logikát
2017. szept. 6. 14:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sose leszel olyan, mint ő? Miért kéne olyannak lenned? Normál esetben az ember azért szakít valakivel, mert megunja, és elege lesz a kapcsolatból.


Nekem úgy tűnik, hogy még mindig érez iránta valamit...

2017. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elozo kerdesednel is megmondtuk, hogy aki ilyen emberekkel baratkozik, attol sokat ne varj...
2017. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ott leálltam agyilag, hogy miért kellene neked, az exének ajándékot venni, vagy beszállni az ajándékba? Kid neked a nő?
2017. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor megmondtam a páromnak, nekem ez a nő elelnszenves, megkaptam, hogy csak azért, mert biztos irigylem, mert sose leszek olyan, mint ő."

na hát ezért már szakítottam volna. ezzel egyértelműen jobbnak mondja azt a nőt.


önmagában a kérdésre a válasz az lenne, hogy miért ne lehetne jóban valaki az exével, ha békésen váltak el?


de ez a nő a te írásod alapján valóban hihetetlenül pofátlan. én se adnék neki semmit.

2017. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy együtt egy ilyen emberrel, aki azt mondja neked, te sosem lehetsz olyan, mint az exe?? Hát hova tetted az önbecsülésed meg az eszed?
2017. szept. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!