Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem engedi, hogy egyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem engedi, hogy egyek?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok 160 cm 55 kg a barátom nem engedi,hogy egyek azt akarja,tőlem,hogy 40 kg legyek,és kilátszódjon a csontom.Utálom mikor méreget engem,hogy hogy nézek ki.

Annak örülök,hogy ö jót akar nekem,de kicsit túlzásba viszi.

Tegnap egész nap nem ettem semmit ,tegnap du-tán át ment anyukájához és hozott rizseshust a kedvencem :)

Lementem a konyhába,mondom de finom,a barátom rám kiabált én nem ehetek!! Mondom akkor jo megyek vissza a szobába,lehet én vagyok a nem normális de ez nekem szarul esett!ö persze előttem zabál.. Én egész este hozzá sem szóltam,úgy feküdtem le aludni,hogy korgott a gyomrom,alig vártam,hogy reggel legyen,és egyek a munka helyemen.



2018. febr. 26. 10:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%

Ilyet megitltana nekem valaki, ott hajítanám ki az ablakon :D Az étel alapvető emberi szükséglet, hadd ne mondja már meg nekem, hogy mikor ehessek. Legyen eszed te lány!


29/N

2018. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
😨😨😨 dobd rögtön beteg az a pasi, a sulyod teljesen normális. .
2018. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy pasim tizenéve. Első kapcsolat, ostoba voltam és befolyásolható. 172 cm 58 kg voltam. Szinte minden nap meglaptam, hogy dagadt vagyok, olyan a combom mint egy disznóé, a C-s mellem pedig kicsi és egyik pasinak se kellenék. Ha rámnézett valaki vagy valamelyik haverja azt mondta, hogy csinos és szép vagyok, akkor rögtön közölte, hogy csak dugni akar, ne higyjem el neki. 4 hónapig hittem neki, sokszor a mai napig is gátlásos vagyok miatta. A combomat pl.azóta utálom és vastagnak látom, hiába mondja a párom, hogy jó lábaim vannak.


Azért meséltem el ezt az egészet, hogy kapj észbe! Nekem tizenév után is vannak néha önértékelési problémáim, pedig volt utána pár kapcsolatom és lehetett volna több is. Mély nyomokat hagyott bennem. Minél tovább maradsz a szarban, annál jobban lerombolja az önbizalmad és nehezebb lesz túllépni rajta. Szóval én a helyedben kivágnám mint macskát carni, bevernék egy pizzát és utána elmennék kocogni! :D

2018. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
70%

A barátodat valakinek jól helyben kéne hagynia, de olyan istenesen.

Ne hagyd ezt, kérlek.

2018. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
66%

"Annak örülök,hogy ö jót akar nekem ..."


Nem, sajnos nem akar neked jót.

2018. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!