Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem engedi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem engedi, hogy valóra váltásán a céljaimat. Vagy ő, vagy az egyetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) A párommal 1 éve vagyunk együtt és kb 8 hónapja élünk együtt. Most fogok érettségizni, és 9 éve az álmom, hogy a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre felvegyenek, már mindent elképzeltem. A jövőben ő is szerepel, ám ma mikor szóba került az egyetem megkérdezett, hogy én most komolyan akarok-e menni, és itthagyam őt elmennek 2oranyira innen és csak hétvégén látna. Az anyukaja mellette állt teljesen, idézem: “ha tényleg szereted akkor leerettsegizel és akár ha úgy adja az élet, elmész takarítónőnek, de mellette kitartasz” most itt állok és már én érzem magam kellemetlenül, hogy egyetemre akarok menni, valóra akarom váltani az almaimat, hogy mindenünk meglegyen a KÖZÖS életünkben. Nem szeretnék gyárban dolgozni. Azt szeretnem csinálni, amit szeretek. Mit tegyek? Ti idegenként ki mellett álltok? Mindenki véleménye érdekel, mert holtig szerelmes vagyok, még is tudom, a szerelemből nem lehet megélni. Koszonom a válaszokat előre!

2017. nov. 29. 21:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
Ő nem akar veled költözni ?
2017. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
lyezusom. de ugye a szuleid tamogatnak?
2017. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen egyértelmű, hogy mit tegyél. Tamulj tovább. Nincs a világon olyan pasi, akiért ezt érdemes feláldoznod.

Az már csak apró részlet, hogy mindössze 1 éve ismered. Ki tudja, meddig tartana a kapcsolatotok.

Most tedd félre, holgy "holtig szerelmes" vagy. Az eszedre hallgass és az álmaidra.


Az anyjáról meg inkább nem mondok semmit.

2017. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Na ne már, ezért tanultál volna gimiben annyit hogy végül elmenj takarítónőnek? Később nagyon megbánod...

Egyébként ebben teljes mértékben neked van igazad, ne hogy már fel add az álmod, amiért eddig küzdöttél.

Meg a tovább tanulás fontos.

Ne hagyd hogy ennyire elnyomjon a barátod.

2017. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha tegnap leptel volna ki ebbol a mergezo legkorbol, mar az is keson lett volna.
2017. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%
Az egyetemből évtizedekig profitálhatsz. A párkapcsolatok általában nem tartanak addig. Az azért furcsa, hogy már középiskolásként összeköltözö valakivel.
2017. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ő semmiképp sem akar jönni, mert “nem szereti Pestet” viszont én úgy tartom, ha ők annyira hajtogatják, hogy szeret, akkor fogja magát és jöjjöne velem! 3 ev nem a világ vége, mégis jó életünk lesz cserébe! Ha szeret igen is támogasson, ne lehúzzon az életről!
2017. nov. 29. 21:15
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj!!!!

Aki visszafog a céljaidtól, álmaidtól, az egy senki. Önző ember. Az előző párom engem sem akart engedni egyetemre.

Szakítottunk.


Életem legjobb döntése, most azt csinálom, amit szeretek és egy támogató párt is találtam.


Nem jó a megközelítése amúgy ... ha erős a kapcsolat, bármit kibírna... a sulit is.

2017. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Le akarnak húzni téged, mert valószínűleg ők nem tanult emberek és irigyek... Mondd meg nekik, hogy pont azért akarsz tanulni, hogy ne takarítónő legyen belőled. Ha a barátod tényleg szeretne, támogatna. Egy normális kapcsolatban a felek nem visszahúzzák egymást a mocsokba, hanem segítik és támogatják egymást. Ez a tipikus "a szomszéd tehene is dögöljön meg" hozzáállád. Hagyd ott azt a fiút, amilyen gyorsan csak tudod.
2017. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
leszel meg tobbszor is holtig szerelmes.
2017. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!