Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltérő pénzhez való hozzáállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő pénzhez való hozzáállás. Problémát okozhat?

Figyelt kérdés

A páromat jobban érdeki a pénz, mint engem. Jól keres, szereti költeni is (techinikai eszközökre és utazásokra leginkább).

Én nem értek a technikához, telefonom se lenne, ha nem kellene a munkám miatt (vezetékes van otthon).

A ruhák sem érdekelnek komolyan, szezononként 1-2 darabot ha veszek, de leginkább olcsón vagy leárazva.

Ha lenne időm, a hobbimra költenék, de mivel elfoglalt vagyok, nem tudnám kihasználni most a dolgokat (festékek, ecsetek, ceruzák), elég, ami van.

Utazni én is szeretek, de sosem ülnék repülőre, inkább busszal, több megállóval, számomra izgalmasabb.

A hétvégén a párom barátaival találkoztunk, felmerült a nyaralás is.

Szóbakerült, hogy ők szívesen mennének mondjuk Tenerifére, Balira, vagy ha Európa, akkor Svédország Oroszország, Lappföld, Izland.

Amikor felvettem, mehetnénk ismét Csehországba, mindenki egy emberként hurrogott le, hogy rajtam kívül mindenki unja Csehországot, eleget láttak belőle.

Én nem keresek olyan jól, mint a párom vagy a barátja, jó, kifizetné, de akkor is.

Illetve apróbb kellemetlenségek értek amiatt, hogy hozzájuk képest szegény vagyok. Nem ismerem a márkákat, amiket a lány hord (csakis bizonyos boltokban vásárol), illetve pislogtam, mikor megmondta, hogy az általam használt arclemosót ő a felmosóvízbe szokta önteni.


2018. febr. 26. 13:51
 1/8 A kérdező kommentje:
A párom nem ilyen, mármint, nem pazarló, csak ő sem szokta nézni az árakat (pl boltban).
2018. febr. 26. 13:52
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem pénz kérdése. Én nem jönnék össze olyannal, aki soha nem ülne repülőre. Wtf?
2018. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ti nem a penz miatt fogtok szakitani, hanem mert semmi kozotok egymashoz emberileg, szemelyisegileg.
2018. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Itt valóban nem a pénz a gond.

Megmondom őszintén, én sem akarnék ismét(!) Csehországba menni. Miért nem vagy hajlandó repülőre szállni? A legbiztonságosabb közlekedési mód.

2018. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnt, hogy ti nem csak a pénzhez viszomyultok másképp? Hanem konkrétan mindenhrz? Mi az ami közös bennetek v összetartana? Elsőre az jött le hogy semmi.
2018. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már most probléma....
2018. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Diavolino44 ***** válasza:
A penzbeli hozzaallas hasonlo mint a szex. Van olyan ahol az eltero szexualis kedv ellenere mukodik a kapcsolat, de leginkabb elobb-utobb szettepi a kapcsolatokat.
2018. febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt nem csak, sőt, megkockáztatom nagyrészt nem a pénzről van szó. Teljesen más típusú emberek vagytok. Te kicsit magadnakvaló, lassabban élő, újdonságokat kevésbé igénylő embernek tűnsz. Nem kell a telefon, a repülő, jó ugyanaz a cseh út ahol már (többször?) voltatok, nem érdekelnek a ruhák, hiába lehet most már fillérekért divatosan öltözködni. Talán kicsit kisebbségi érzésed is van hogy kevesebb a pénzed, és "csakazértsem" alapon elutasítod a "gazdag emberek dolgait", talán tényleg ilyen a személyiséged, ezt ennyiből nem fogom tudni megmondani.

A párod sokkal inkább lépést tart a trendekkel, legyen az technológia, divat, szeret gyorsan messzebbre utazni változatos helyekre.

Egyik életmód se jobb vagy rosszabb a másiknál, de meg kell tanulnotok kompromisszumot költeni ha együtt akartok maradni, mert az hogy téged belülről emészt Balin hogy ez pazarlás és inkább buszozgatnál Csehországban mert unod magad ugyanúgy nem megoldás mint ha a párod ötödik éve zsinórban átkozza a cseh buszokat és Baliról álmodozik.

2018. febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!