Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért velem van együtt ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért velem van együtt ha egy másik nő a "legcsodásabb" számára?

Figyelt kérdés
Már 4 éve együtt vagyunk és a barátom mindent megtesz nekem, mindig a kedvemben jár és ezt vissza is kapja tőlem, de egy nagyon régi nő barátjának azt mondta még évekkel ezelőtt(már együtt voltunk), hogy számára mindig is ő lesz a legcsodásabb nő. Ennek a nőnek is van kapcsolata. Most mire gondoljak? Miért tesz értem meg ennyi mindent, ha én nem érek semmit?
2018. febr. 26. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Vele nem lehet együtt, ezért inkább összejött veled. Sajnálom.

Ettől még lehet fontosnak tart, de mindigis az a nő lesz az első helyen számára.

2018. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

“azt mondta még évekkel ezelőtt...” Ez halál komoly?

“...ha én nem érek semmit” És ezt honnan a fhaszomból veszed?

Jesszus... “Már” (!) négy éve együtt vagytok, gondolom már rinyálsz a gyűrűdér’ is, de az alap szintű kommunikáció az minek, arról nem is beszélve, hogy a fantáziád egy oviséval vetekszik... bocs, de ez nagyon szánalom, én nem szoktam csernusutánzatot játszani, de ez qrva gáz, erre nem lehet normális választ írni.

2018. febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Együtt lehettek volna, mert amikor megismerkedtünk még nem volt egy ideig senkije a lánynak se, meg előtte se.
2018. febr. 26. 16:49
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Attól még, hogy valaki a legcsodásabb, nem biztos, hogy együtt is tudnék élni vele.
2018. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2#

Beszéltünk már erről, azt egy szóval sem mondtam,hogy nem, de állítólag én vagyok a legjobb meg csak én kellek neki.

2018. febr. 26. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Azt hiszem erre mondják azt, hogy "plátói akármi".
2018. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez egy évekkel ezelőtti mondat. és nem vele van, hanem veled. szerintem túl tolod.
2018. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az exemnek pár éve azt mondtam, hogy ő életem szerelme. Azóta már totál másba vagyok szerelmes... Ezeket az evekkel ezelőtti dolgokat felejtsd el kérlek.
2018. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!