Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak miért baja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak miért baja, hogy nem dolgozom?

Figyelt kérdés
Ő már rendesen dolgozik, viszont én még tanulok és szerinte diákmunkát kéne végeznem, de a szüleim meg azt akarják,hogy ne dolgozzak meg. Félek, hogy ez miatt szakítani fog velem. Mit tegyek?
2018. febr. 26. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem nem a párodnak kell megmondania, de nem is a szüleidnek. Te tudod, hogy van-e rá szükséged, időd.
2018. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Együtt éltek? Ha nem,ebbe nincs beleszólása. Ha együtt, akkor vélhetőleg nem akarja egyedül viselni a költségeket, vagy amennyiben a szüleid segítenek nem szeretné az Ő támogatásukat.
2018. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem élünk még együtt, ha így lenne akkor elmennék dolgozni, hogy tudjam fizetni az albérletet. Viszont ha megyünk valahova akkor is mindenki a saját részét fizeti és nekem mindig a szüleim fizettek, mert szerintük még nem kell dolgoznom, amíg tanulok.
2018. febr. 26. 20:29
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
De miért akarja, hogy dolgozz? Szerintem sem jó tanulás mellett dolgozni. Széttördeli az ember energiáit.
2018. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem, azért szeretné, hogy dolgozz, hogy ezáltal is jobban felnőjél, felelősségteljesebb legyél. Meg lehet, hogy számára kicsit irritáló, hogy a te részedet a szüleid állják.


Mennyi idősek vagytok? Mennyi ideig vagy még diák?


Egyébként pedig kérdezd meg tőle.

2018. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
A párod foglalkozzon a saját dolgával. Te pedig a tanulással. Lesz időd bőven dolgozni a suli után. Ha a szüleid megtehetik, akkor minek dolgoznál tanulás közben?
2018. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem normális, hogy nem dogozol suli mellé. Nem is kéne, hogy dolgozz.
2018. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Akkor miért nem egyetemistával jársz?
2018. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Az én szüleim sem akarták, hogy dolgozzak, amíg nem végzek a sulival, nagy vitáink voltak ebből, mert én meg dolgozni akartam (senki nem kényszerített, én akartam). Végül idővel belátták, hogy nekem volt igazam, nem nekik. Szerintem ezt neked egyedül kellene átgondolnod és mérlegelned, és ne hagyd, hogy akár a párod, akár a szüleid ebben befolyásoljanak. Én szerettem a diákmelót, szereztem némi munkatapasztalatot, és jó volt a társaság is, akikkel összeverődtem olyankor, néha kevesebb, néha több emberrel, megismertem különféle munkahelyi kultúrákat, ráadásul rutint szereztem munkavállalásban. Később, diploma után ezek mind hasznomra váltak.
2018. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%

sóher a párod... egy férfi igenis fizessen a randin lehet én vagyok a régimódi de így gondolom..

az is zavarná ha pl a gyerekkel maradnál otthon? mert hogy akkor se dolgoznál.. de a pénzkeresés első sorban akkor is a pasi dolga szerintem..

2018. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!