Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem szereti a főztömet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szereti a főztömet, teljesen elveszi a kedvem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom tud és szeret is főzi, de kb két havonta egyszer csinál valamit, esetleg mirelit rántott húst gyakrabban... Mikor megismerkedtünk én nem tudtam főzni, de egy idő után sérelmezte, hogy nem főzök. (Csak sütit szoktam sütni) Azóta egy héten többször is főzök, recept alapján szinte bármit, de neki soha nem ízlik. A rántott húson kívül mindenbe beleköt, de ő sosem mondja előre hogyan csináljam, vagy ad egy receptet, hogy ő ezt így szereti. Már sírhatnékom van, mikor csinálok valamit és húzza a száját. Félre értés ne essék, egyáltalán nem főzök rosszul, néha van, hogy valami nem sikerül, de azt elé sem teszem. Én tudom, hogy mindenkinek az ízlik, amihez hozzászokott gyerekkorában, de én nem az anyja vagyok, hanem a barátnője. Ne főzzek akkor? Vagy mit csináljak, tele a hócipőm!
2018. febr. 27. 12:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
99%
Főzz magadnak. Mond meg neki ha nem tetszik amit főzől akkor csináljon magának vagy egyén szendvicset.
2018. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Én megmondanám neki, hogy akkor tessék, főzzön ő, ha ennyire szar a kaja. Én meg főznék magamnak és jóízűen megenném amit csináltam. Én az ilyeneken nem is idegesíteném magam.
2018. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
39%
Főzzetek együtt.
2018. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
En nem foznek neki, ha ekkora gyoker.
2018. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom,hogy csak magadnak főzz. Neki meg mond,hogy ha nem tetszik főzzön ő.
2018. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az embernek nem főznék semmit, ha akar enni, főzzön magának, vagy menjen anyucihoz.Írom ezt 20 éves főzési tapasztalattal.
2018. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%

Itt nem is az a baj, hogy mit szeret, és mit nem. Hanem az, hogy ő inkább szeretne egy néha megd*gható bejárónőt, mintsem egy valódi társat.

Nekem a pofám szakadna le, ha kritizálnám azt, amit valaki odaadóan, szeretetből készített nekem.

2018. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
40%

A párom sem tudott főzni.

Próbált könyvből, de azt gyorsan kidobtam, mert azok ehetetlennek bizonyultak:)

Így, megtanítottam gy főzni, hogy a kettőnknek tetsző ízvilág legyen meg.

2018. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

De mi a baja vele? Páromnak sem mindig ízlik, amit főzök, de akkor elmondja, hogy fűszer, túl kemény, túl sült, akármi. Így legközelebb lehet rajta javítani.

Nincs baj a kritikával, ha az építő jellegű.

Ha viszont a pasid csak szájhúzkodásra képes, akkor valóban az a megoldás, hogy nem főzöl neki - vagy csak a mireliteket, mint ő, azt nem lehet elrontani. Ha meg ez se tetszik neki, akkor el lehet magyarázni a problémát.

2018. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Mikor mi a baja. Valami extrás fűszert hiányol belőle mindig. Mindig kérdezgeti, hogy tettél bele ezt? Tettél bele azt? Én meg csak pislogok, hogy sehol nem írtak ilyeneket. A főztöm pedig nagyon messze van az ehetetlentől, másoknak nincs vele baja, én is nagyon válogatós vagyok.

Igazatok van, majd főz magának! :D

2018. febr. 27. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!