Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amióta egyetemre járok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta egyetemre járok, a párom teljesen kisajátít a hétvégére. Valami tanács?

Figyelt kérdés
Csütörtök este jövök haza, a barátom kint vár, átmegyek hozzájuk, ottalszom, és hazamegyek, miután ő dolgozni ment. Délután elémegyek és a hétvégét együtt töltjük. Megsértődik, ha a szüleimmel, rokonaimmal, vagy a régi barátaimmal akarok lenni akár egy délután is, mondván alig lát, és velem akar lenni. Néha már próbálkozik, hogy lógjam el a hétfői eladásokat és vasárnap este helyett hétfőn utazzak vissza vagy jöjjek haza szerdán. Azon kívül, bár szeretem a szüleit, azért mégiscsak "vendég" vagyok náluk, ingyen használom a rezsit és náluk eszem. A barátom gyakran úgy emlegeti a lakásukat, hogy "Mikor jössz haza?" "Átmész ma a szüleidhez?" Szinte elfelejti, hogy a SZÜLEIMNÉL lakom. Ha saját lakása/albérlete lenne, az egy fokkal jobb lenne, de azért mégiscsak... koliban idegenek között vagyok, hétvégén is csak "vendég" vagyok.
2018. febr. 18. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Szervezzetek közös programot, ahol mindenki ott van, vagy legalább sokan, és akkor rá is szánsz dőt, meg barátaidra is.
2018. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő nem akarja a hétvégéket rokonlátogatással tölteni, mert egész héten dolgozott és fáradt.
2018. febr. 18. 10:45
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Bocs, de én a te helyzetedben inkább értékelném, hogy ilyen önzetlenek a szülei. Ha zavar a helyzet, akkor vásárolj be nekik pár dolgot, adj bele pénzt, és meg van oldva. Mármint ezt a szülei részéről értékelném... Vannak, akik ott próbálják megfúrni a kapcsolatot, ahol tudják, és ezt nagyon komolyan mondom.


A srác részéről meg felhozhatod érvnek, hogy mindig nála vagytok, tehát ő a szüleivel is egész hétvégén együtt van, míg neked egy délelőtt jut a saját családoddal, ami nem túl igazságos. Esetleg lehetne az, hogy egyik héten nálatok legyetek, a másikon pedig náluk.


22/N

2018. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Miért kellene magyarázkodnod neki meg győzködnöd őt? Hazamész és kész. Anyádéknak nagyon jól eshet, hogy egy aktuális farok elmar téged a családodtól. Ráadásul jó hatással sincs rád, hogy folyton a lógásra biztat. Nagyon az jön le, hogy féltékeny rád és a jövőben még többet fog korlátozni.
2018. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Ki akar sajatitani onzo modon.

Legy hatarozottabb.

2018. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész csak róla szól, az ő kényelméről, hogy ő mit akar, ő milyen fáradt. Téged mondjuk nem fáraszt le az egyetem? Rohadtul önző, csak vak vagy a szerelemtől és fel se tűnik. Szépen elmar majd mindenkit mellőled. A barátaid meg fogják unni hogy sosincs rájuk időd és nem fognak keresni, és idővel a szüleidnek is fel fog tűnni, hogy a hülye pasid miatt sose látnak...
2018. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 omba ***** válasza:
Elég rossz irányba megy ez... majd már a saját életedben is csak vendég leszel
2018. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális. Én szakítottam amikor hasonló helyzetben voltam. 26/N
2018. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!