Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem teljesen voltam őszinte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem teljesen voltam őszinte, de nem hazudtam. Picit lelkiismeret furdalásom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostani barátom féltékeny egy ismerős fiúra. Soha nem volt köztünk semmi, 3x találkoztunk kb, beszélgettünk de ennyi. Barátom azt hitte a másik srác akar tőlem valamit, ezért megkért kérdezzek rá chaten, hogy lenne-e esélyem nála. Megkértem hogy írja azt egyértelműen, hogy nincs, hogy ne legyen kavarás. Egyébként se lett volna, ezzel tisztában is voltam. Viszont a páromnak azt mondtam csak egyszer találkoztunk nem 3x. Nem akartam cirkuszt fölöslegesen. Most picit lelkiismeret furdalasom van hogy nem voltam teljesen őszinte. Ha elmondom neki akkor megint balhé lesz meg ki lesz borulva, hogy hazudtam. Vagy ez jelentéktelen dolog? Termeszetesen a parom szeretem. Soha nem is akartam mást a másik fiútól.
2018. febr. 14. 04:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Kotekedok kedvéért, igen, picit hazudtam..
2018. febr. 14. 04:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Fú, ez az egyik régi kapcsolatomra emlékeztet. Ott is hazudoznom kellett egy ilyen tényleg lényegtelen dolog miatt, csakhogy ne legyen kombinálás... Beszélgessetek róla, h miért nem vagytok őszinték egymással. Nagy baj ez :/
2018. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell minden szir-szart állandóan megtárgyalni. Egyedül is meg kell tudnia birkóznia az ilyenekkel az embernek. Többet ne csináld, tanultál belőle.
2018. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de lehet, hogy felnőttek vagyok (értelemszerűen a Felnőtt kapcsolatok problémái közt landolt a kérdés), de itt bőven tini-szerű gondok vannak. A folyamatos indokolatlan számonkérés felőrli az embert...és csak a békesség kedvéért hazudik/füllent/hallgat el dolgokat.


Simán elmondanám neki, hogy 1 alkalom helyett 3 alkalom volt. Legyen csak vele tisztában.


A féltékenysége belekényszerít téged olyan helyzetekbe, amelyek neked kellemetlenséget okoznak. Azt mondod neki, amit hallani akar...ez így nem élet!


Ha nem bízik meg benned, akkor inkább mást boldogítson...

2018. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!