Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak, akik nem tudnak elképzelni semmilyen kapcsolatot sem a tinilányokkal?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 21:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
73%

36 f vagyok, olyan minusz 8 év plussz 2-3 amit korkülönbségben el tudok képzelni.

Tinilány sem de még a húszas évei közepén járó nő sem érdekel.

2018. febr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
24%

"Nem, nem vagyok féltékeny, de ezekszerint a Te szemedben minden olyan ember féltékeny, akinek nem tetszik valami... Igaz?"


Nem, nem igaz. Nekem sokminden nem tetszik, de nem vagyok féltékeny típus. Viszont az ilyen kérdést jellemzően olyan 25-30 körüli csajok teszik fel, akiket zavar, hogy az azonos korú férfiak több figyelmet szentelnek a 18-20 éves lányoknak, mint nekik. Persze 18-20 éves korukban még ők sem találtak ebben kivetnivalót.

2018. febr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
21%

Látszik, hogy kis zombi vagy, mert neked semmi nem számít, csak a számok. Letojod, ki miylen, vagy mennyire érzed vele magad jó, neked a nagy pedomédiamaffia aszonta, hogy nem szabad, pfuj, és robotként követed minden utasításukat.

(persze a drogozás, ami alapból baromság, és még tiltva is van, na az tök oké "mert mindenki azt csinálja", ugye? ;) )

2018. febr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Elozo valaszaban van valami ... kapcsolatot nem ,de mast igen.
2018. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Jó, akkor hozzáteszek még valamit... Felőlem járjatok/szexeljetek nyugodtan gyerekekkel (Tisztelet a kivételnek!), de akkor ne nevezzétek magatokat férfinak, mert az csak még nevetségesebbé teszi ezt az egészet. Nem is értem egyébként, hogy sok tinilány miért hiszi azt, hogy lehet esélyük egy igazi érett férfinál.


Ja és #13-as, ki mondta, hogy Én pedofilnak gondollak titeket? Pedofilt annak nevezünk, aki 0-10 év közöttiekhez vonzódik szexuálisan.

2018. febr. 28. 10:27
 16/28 anonim ***** válasza:
Xddd kerdezo te 30 eves no vagy?
2018. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az itteni privikkel...

Én biztosan nem tudnék semmiféle ilyen kapcsolatot elképzelni, főleg, hogy hasonló korú lányaim is vannak, szóval nagyon szégyenletesnek találnám már a gondolatát is.

2018. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
#17 neked lehet ennyi idos lanyaid vannak de nem is 30 ev alatti vagy ha nem 40 +... 25f
2018. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
#18, nagyon jól kikövetkeztetted, a Kérdező szavait idézzem: "Ráadásul az üzenetek 90%-át pont az ilyen 30-40 éves szerencsétlenek küldik... ", de te se nagyon legyeskedj abban a korosztályban!
2018. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
14 eves lannytol nem is szeretnek semmit ,annak ellenere hogy dohany boltban is 18 alattinak neznek pedig meg arcszorzetem is van... kapcsolatot nem hogy tizen evestol de huszon evestol sem szeretnek .. Mai vilagban az aglegenyseggel jobban jar az ember ..
2018. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!