Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg igy van?

Figyelt kérdés
A parom azt mondja azert flortolget mas nokkel facebookon mert kell neki a visszajelzes hogy nem rosszkepu fiu :)
2018. febr. 28. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt szokták mondani a nők is és férfiak is olyan helyzetekre amikor kifelé flörtölgetnek.


Én nem tudom ezt elfogadni indokként, pontosan azért, mert én is mondtam már, és nem így volt...


Ugyan ne magamból induljak ki, de ha bárki belegondol miért kell egy kapcsolatban élőnek idegenektől visszajelzés a külsejére vonatkozóan?


Inkább mondja azt,hogy azért szeret flörtölni, mert ezzel kicsit izgalmasabbá teszi a hétköznapjait. Ez már hihetőbb.

2018. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tudnám elfogadni,olyan mintha kifelé kacsingatna és nem lennék elég neki..Nem tudom miért kell neki visszajelzés mástól, ha velem van..
2018. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány éves?

Csak a páwák ilyenek.

2018. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az erővel dugasd meg magad mással, majd mondd neki, hogy kellett a visszajelzés a szexuális kompetenciádról...istenem :D
2018. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!