Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg éri harcolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg éri harcolni a szerelemért? A többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom õ életem szerelme el is jegyzet.Lassan 2 éve együtt vagyunk.De nagyon soksor vitázunk volt töbször is hogy majdnem szétmentünk.De valahogy mindig megbeszéltük a dolgokat.Sajnos még nem élünk együtt..és félek hogy nem is fogunk együtt élni.Ti ha ilyet éreznétek tovåbra is küzdenétek egymásért?
2018. febr. 28. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
én és a párom már 7 éve vagyunk együtt, szó szerint jóban-rosszban. Sokszor vitázunk, volt, hogy 1-1 hétre különköltöztünk egymástól, de mindig megtudtunk mindent beszélni. Ha szeretitek egymást, akkor a rosszban is álljatok ki egymás mellett. Az élet nem habos torta.
2018. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik nálad a HARC a KÜZDÉS? Amikor egymás idegeire mentek, vagy amikor hagyod, hogy rád másszon? Gyerek vagy ezzel a küzdéssel!
2018. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem minden kapcsolatban vannak viták amiket meg kell oldani.És ha egy kapcsolat válságba van akkor küzdeni kell a kapcsolat megmentéséért.Szoval nem értem hogy én ezzel miét vagyok gyerek hogy a kapcsolatomért küzdeni akarok.Mert szerintem ha rossz egy párkapcsolat azt nem eldobni kell hanem megjavítani.
2018. márc. 1. 07:33
 4/4 anonim ***** válasza:
jól látod kedves kérdező, én is küzdök még erőm engedi
2018. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!