Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merjem megkérni a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjem megkérni a barátomat ilyesmire?

Figyelt kérdés

Lehet nem is nagy dolog, nem tudom. Mindenesetre nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni őt sem. Férfiak gáz lenne ha ilyet kérne tőletek a barátnőtök?

sajnos kicsit felborították a munkarendem, és legalább fél órás kitérő lenne beugranom drogériába hazafelé, így is alig esek haza emberi időben.. a barátomnak viszont alig néhány percbe telik elmenni. Néhány sminkcuccot, és női higiéniás dolgot rábízhatnék, hogy vegye meg nekem?


2018. márc. 1. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha pontos és részletes listát írsz neki (ami nem sokkal kevesebb idő, mint elmenni...), akkor nincs oka, hogy ne tegye meg. Viszont csak kb. elmondani és utána hibáztatni, hogy miért ezt vette, miért nem azt, na az szemétség.
2018. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha biztosra akarsz menni, akkor küldd el a termékek fotóját neki. Így tuti azt veszi. Nem ciki, mert egy kis szívesség csak.
2018. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Sminket nem vennék neked,de minden mást szívesen.
2018. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ebben semmi ciki nincs, aki ezt nem meri neked megtenni, az kisfiuka.
2018. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhességi tesztet és intimbetétet is vett minden probléma nélkül, amikor megkértem. Nincs ebben semmi kínos! :)
2018. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom a tampon lenne a lényeg. Nem szeretek ilyesmit venni, de volt már rá példa.
2018. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Mi ebben a gáz?
2018. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy égő...

Én rendszeresen vettem neki fehernemut, tisztasági dolgokat, adot fotót hogy milyen kell és meg vettem őket... nálam ez normális mert ő a párom.

A ruhanemukhoz jó ízlésem van...::)) szeretem a női fehérneműket vásárolni...

2018. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés a tegnapi másik oldala?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ettől függetlenül teljesen normális dolog, mi simán vásárolunk a másiknak bármit, amire szüksége van. Kapcsolatban minek f*snak egymástól ilyen piti dolgokat kérni? Sose fogom megérteni...

2018. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Hát sokmindenre gondoltam hogy mit lehet olyan ultra kínos kérni a párodtól, erre nem gondoltam volna. Nyugi, nem gáz, szeretitek egymást, gondolom akkor is vele vagy ha taknya-nyála egybefolyik és éppen öli a férfinátha, de hát ezért vagytok együtt. A fotó jó ötlet, hogy pontosan azt vegye (én páromnak anno 5x magyaráztam hogy mini tampont vegyen mert más nem megy fel-nem értette hogy a szerszámmal akkor mi a helyzet. Nevettünk, egyszer még a boltból messengeren poénból visszakérdezett, hogy tuti ne vegyen e inkább super méretet aztán ennyi :D ) Én is veszek neki bármit amit kér. A legjobb az volt, mikor egyszerre vettem egy terhességi tesztet barátnőmnek aki annyira parázott hogy megvenni se merte, meg egy 18as gumit magunknak. Nézett is az eladó..:D

Na szóval nyugi, attól hogy puncihoz kell, nem más az a cucc semmiben mintha fogkrémet meg tusfürdőt vennél

2018. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!