Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel akarna magához láncolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel akarna magához láncolni?

Figyelt kérdés

Amikor komolyabb vita alakul ki a Párommal, akkor olyanokat mond, hogy "Úgysem mersz szakítani, mert más nő nem akadna neked", meg azt is, hogy "Én nőbe szebb vagyok, mint te férfiba." Máskor viszont sokat bókol, dícsér. Az utóbbi fél évben alakult ki sok feszültség, az elmúlt másfél hónapban kezdi az önbecsülésemet leépíteni. A legutóbbi sértése ez volt: "Ha szakítasz, több nőd nem lesz, mert elhányják magukat, ha rád néznek." Ekkor borult minden kidobtam, pontosabban eljöttem a lakásából. Ez hétfőn történt, és tegnap óta teper, de nagyon.


Ő 28/N, Én 26/F


2018. márc. 1. 20:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez még arra is képes lesz hogy fizikailag bántson. Nőként írom hagyd ott kérlek.
2018. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez a primitív emberek eszköztára. Irom ezt úgy, hogy volt egy párom aki nagyon eszesnek, okosnak tűnt, jól is tanult annó mert mindent bemagolt de amikor nézeteltérés volt köztünk az mindig veszekedésbe torkollott és amikor elfogytak az érvek (ami az ilyeneknél gyakran van) akkor jöttek ezek a primitív megnyilvánulások. Nem tudnak "veszíteni", nem bírják ki ha nincs igazuk és akkor az "ellenfél" szapulása jön, márpedig a sárga földig. Attól függetlenül vagy ezen kívül lehetnek nagyon szerető és törődő emberek, épp ez ami miatt nem olyan egyszerű elhagyni őket, épp ahogy írod. Az ember először azt hiszi, hogy kincset talált. Jajj dehogy...

Nehezen szakítottunk mi is, sokáig hiányzott de aztán felvilágosultam, rájöttem boldogítson mást és most már nem tudnék vele élni. Így messziről látom az igazi arcát.

Mert nézeteltérés mindenhol volt is meg lesz is. Ne hagyd, mert ha megszokja, hogy neki mindent lehet nehéz aztan megállítani. Kérjen bocsánatot ebből ne engedj, aztán mond meg neki ez volt az utolsó. Aztán nincs tovább. Ha nem bir uralkodni magán majd 30 évesen akkor éljen valami primitív részeges erőszakos alakkal és dühöngjenek egymásra

2018. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok! A családunkban van ilyen Házasság. A "nő" így kezdte, évek teltek el már neki is megy a férjének,de ugyan olyan bénák a pasik ilyen helyzetben mint a nők, tűr tűr ő nem üt meg nőt.... Az oké. De meddig bírjátok a megaláztatás?

Ti mazoisták?

Hagyd ott kérlek! Ne dőlj be a puncsnak!!!!!

2018. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!