Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegültünk egymástól?

Figyelt kérdés

Még csak másfél éve vagyuk együtt, de már úgyérzem hogy teljesen elhidegültünk egymástól. Inkább olyanok vagyunk mint két barát. Alig van együttlét, az is inkább sak az, hogy essünk túl rajta. Csókolózni sem szoktunk az utóbbi két hónapban.

Van egyáltalán értelme ezt folytatni, hogyha ilyen hamar elhidegütünk egymástól? Ill. ezen ehetne valahogy segteni?



2018. márc. 1. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Segíteni akkor lehet, ha mindketten akarjátok. De arra azért számíts, hogy egyik kapcsolat sem marad mindig ugyanolyan, mint az elején volt. Szóval ha mindig azt hajkurászod, akkor életed végéig teheted.
2018. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak max annyit tehetsz,hogy leültök és beszéltek erről, aztán közösen megpróbáljátok ezt megoldani, ha lehet. Ami meg nem megy, ne erőltessétek. Szoktátok egymásnak mondani, hogy Szeretlek, vagy kimutatjátok? Egyáltalán szerelmesek vagytok még?
2018. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én teljesen úgy érzem, hogy szerelmes vagyok.

Sokszor próbáltam már neki elmondani ezt az egészet, de mindig arra jutunk, hogy én akarok veszekedni, meg kötekedni vele. Tehát valahogy a végén még én leszek a hibás az egész dologban

2018. márc. 1. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem veszett fejsze (nem tudom hogy szól a közmondás).


Szemmel láthatóan o nem törekszik, gondolom te vagy a nő.


Keveset tudunk ahhoz hogy ítélkezzumk de én látatlanban azt javaslom váltsál.

2018. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs, kihűlt a láng.

Én nem folytatnám.

2018. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Lehet hogy az lenne a legjobb megoldás :/

2018. márc. 1. 21:55
 7/7 WheneverYouWant ***** válasza:

Nem lett volna szabad elengedni eddig a szintig... Komolyan bele kellene ásni valakinek magát az életetekbe hogy ezen segíteni tudjon... Rengeteg részletet kellene tudni... Nem fogsz itt olyan megoldást kapni hogy na arra menjetek együtt kézen fogva és a fényesség lezúdul rátok és minden tökéletes lesz...

Azt hiszem ilyen esetekre van a párterápia...

2018. márc. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!