Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnál barátkozni azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál barátkozni azzal, akivel régebb a párod csókolózott? Mit gondoltok a helyzetemről?

Figyelt kérdés

Röviden: Három éve vagyunk együtt a párommal. Neki még régebb volt egy jó haverja és egy lány barátja, akik azóta egy párt alkotnak. Pár évvel ezelőtt, mikor még mind szinlgik voltak, volt pár nap, amikor 'együtt voltak' mármint csókolóztak(csak) aztán rájöttek, hogy egyikük sem érez semmit a másik iránt és maradtak továbbra is barátok, majd a lánynak a párja lett ez a haver. Aztán jöttem én és azóta együtt vagyunk.


Egyre több közös programunk volt velük, mivel legjobb barátja az én páromnak a fiú, és őszintén, a lány is nagyon normális, nagyon jó barátnőm lett nekem is.

Viszont sokszor eszembe jut az, hogy régebb volt közöttük ez a dolog és nyugtalanság önt el. Az éjjel is volt ezzel kapcsolatban egy rémálmom és újra nagyon bennem van ez a dolog, hogy normális-e ez a jó baráti viszony pont ezzel a lánnyal?

Ti mig gondoltok erről? Nincs semmi jelentősége, hisz mindenki jól megvan a saját párjával és nem szerették egymást, vagy azét nem egészséges dolog ez igy?

Voltatok-e hasonló szituban?

21N


2018. márc. 2. 10:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is jóban vagyok a barátom egyik volt barátnőjével,igaz nem vagyunk világi barátnők,de eldumálunk,ilyenek,aranyos lány :) Pedig a páromnak ő volt az első(minden értelemben) de valahogy még nsincs nincs rossz érzésem vele kapcsolatban
2018. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!