Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak tanacsara lenne szuksegem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A parommal nem reg jottunk ossze. Mindketten harminc fele jarunk. Mindketten tul vagyunk egy hosszu kapcsolaton. Tudni kell, hogy o nagyon ragaszkodo es lelkiismeretes. A legelso szexualis egyuttletunkkor nem sikerult az akcio. Es tobb honap utan is... valahogy az o reszerol nem megy. Kivan, erzem, hogy szeret. Elmeletileg szed vernyomasproblemakra gyogyszert es az a baj szerinte. Ezt azota szedi, miota a volt baratnojevel kulon mentek. Nem megy masikat iratni, szokta emlegetni, de megse... Viszont ahogy "haladunk a korral", ugy egyre jobb, bar vannak meg mindig olyan idoszakok, amikor nem megy. Nem tud elmenni vagy lelankad vagy csak felig mukodik... De most mar tudunk ugymond szexelni. Ez nem inkabb erzelmi problema? A gyogyszerre mindig ugyanugy kellene reagalnia..

A volt baratnoje szakitott vele tobb ev egyutteles utan kb. 1,5 eve es amig mi ossze nem jottunk, addig o probalkozott nala. Nagyon osszevesztem vele egyszer ezen, 2-3 honapja, a kapcsolatunk elejen. Akkor mindent elmondott rola, ami bantotta es nehez volt feldolgoznia. Nekem rosszul esett es inkabb szakitani akartam, de o nagyon kiborult emiatt. Szeretem es o is engem. De van egy sejtesem, hogy nem a gyogyszer miatt al fent ez a problema.

Szerintetek? Mit gondoltok errol?



2018. márc. 2. 13:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem elvezem. Gyakran magat izgatja, sot, volt olyan, hogy csokolgatott, magahoznyult es ugy ment el... szex kozben sem tudja magat elengedni, kozbeszol, ha nem megy neki, akkor elkezd beszelni, kihuzza, nem tudja hogy csinalja... szoval... egyszer-ketszer sikerult jot szeretkezni, de a tobbi...
2018. márc. 2. 14:19
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon gyanús hogy ez a probléma nem új nála. Ez már akkor is megvolt amikor ti összejöttetek. Az exét kellene megkérdezni hogy ment neki a szex, de nyilván ez képtelenség. Szerintem eltitkolta hogy potencia probláméi vannak. Ez szemétség egy másik emberrel szemben,ha nekem ilyen bajom van akkor nem kinlasztoma másikat.

Az meg kritikán aluli hogy nem hajlandó orvoshoz menni vele. A te életeddel játszik, téged foszt meg örömöktől.

Ha a vérnyomáscsökkentő ilyen mellékhetást okoz akkor azt az orvosnak jelezni kell és vagy lecseréli vagy ír fel neki potencianövelőt. Mindkettő jó megoldás, de az hogy semmit nem tesz .....

Nekem is voltak szexuális problémáim, megműtöttek, levágták a féket a cerkáról illetve pszichológushoz is jártam a párom kedvéért és nem várta el tőle hogy nélkülözzön mert nekem ciki. 20 éve kutya bjom ilyen téren.

2018. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A párod kora nem ismeretes, így nehéz korrekt választ adni. Az eddig elhangzottak közül bármi lehet, de így csak vaktában lövöldözünk. Ha párod túlsúlyos, az is lehet az oka. A háj az ösztrogén barátja, nem a tesztoszteroné. Ugyanez elmondható az élelmiszerek polcain kínált, élelmiszernek csúfolt vackokba beletömött szójáról is.

Egy ágyéki visszértágulat is okozhat komoly károsodást. Ugyanígy az étolajok, amiket az állati zsiradék helyett fogyasztunk 40 éve. A mesterségesen csökkentett koleszterin is hormonális problémákhoz vezet. A vérnyomáscsökkentő meg egyenesen tömeggyilkosság! A magas vérnyomás nem betegség! A magas vérnyomás egy betegség tünete! Jelzi, hogy valami nincs rendben. Ha a jelzést megszüntetem, attól még a betegség nem fog rendbe jönni. Ha egy 32 emeletes szállodában tűz üt ki, és kikapcsolom a szirénát, mert engem zavar a vijjogása, attól a tűz még nem alszik el. Sőt! Minél kevesebben tudnak róla, annál komolyabb károkat okoz. Ha mesterségesen elfedem a magas vérnyomást, akkor a kutya se fogja keresni a betegséget.

Szóval sokkal több info kéne az érdemi válaszhoz.

2018. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia, ugyanebben a cipőben jártam az exemmel, ő titokban szedett rá gyógyszert de a komoly mellékhatások miatt abbahagyta, mikor már biztosnak érezte a kapcsolatot. Nekem nem mondta el mi a baj, mi változott, egyszercsak nem ment a szex, nem élvezett el, lelankadt közben. Kidobott, mert betegesen féltékeny lettem, azt hittem megcsal, nem szeret, nem rám vágyik. Nem nézett volna szembe a problémájával, mert a baráti társaságában amolyan igazi alfahím, ciki lett volna. Pedig én így is elfogadtam volna. Légy vele megértő, és ne magadat okold, hidd el neki ez sokkal kellemetlenebb és nagyon fájdalmas. Ha én tudtam volna hogy mi van a háttérben biztosan sokkal megértőbb lettem volna, mint amilyen így voltam :(
2020. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!