Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Koszonom annak aki elolvassa!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszonom annak aki elolvassa! Tanacsokra lenne szuksegem! Valaki volt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi, hogy valaki volt-e mar igy a parjaval es hogy sikerult rendbe tenni a dolgokat.

Megprobalom rovidre fogni.

A parommal elegge harmonikus kapcsolatba elunk/eltunk mar van egy babocank is, tervezett baba volt. A munkaja miatt sokat van tavol szinte csak hetvegen van itthon, elegge stresszes melo.

Mostanaban teljesen kikelt magabol, mindenen hamar felkapja a vizet es ha meg tenyleg nekem semmi kozom nem volt a dologhoz akkor is rajtam csattan az ostor. Tudom hogy nem szandekosan akarna bantani de olyan gondterhelt. Kezdem rajta latni a deppreszio jeleit is. Nagyon hangulat ember lett...egyszer minden szep es jo aztan a semmibol hirtelen megint komor lesz..tenyleg nemsokat van itthon es en abba a 2 napba nyugodt csaladi eletet szeretnek de van hogy abba a ket napba is csak veszekedes van az ingerlekenysege miatt...anyukaja is aggodik mar erte. Az anyagi gondok (ami teljesen hirtelen jott mert eddig nemvolt semmibaj) teljesen a padlora kuldte. Mondtuk neki nagyon sokan enis, anyukaja is meg a barataink is hogy egy pszchiologus kene neki de nem hajlando elmenni mert hogy "azis penz". Nagyon aggodok erte teljesen kifordult magabol o egy eletvidam ember volt mindig is. Mit kene csinalnom? Volt valaki ilyen helyzetben? Hogy masztatok ki a godorbol? Koszonom aki valaszol es az ekezetekert bocsanat csak telefonrol vagyok!


2016. dec. 16. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerezz pénzt és minden megoldódik.
2016. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ebből a hajóból kiszálltam,a főnök megette az alkalmazottak életét is.

Kirúgattam magam!!!

2016. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy (egyenlore) munkahely valtas nem lehetseges mivel ha itt dolgozna magyarorszagon a felet keresne meg annak amit most keres, es sokszor mar ezse eleg es pont ezert stresszel. Ha most itt dolgozna helyben akkor csak megnagyobb stresszbe lenne
2016. dec. 16. 22:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben!

Ezen szerintem csak úgy tudtok változtatni ha csökkentitek az anyagi kiadásokat. Biztos hogy lehet, csak át kell nézni mi az ami létszükséglet, és mi nem. Sok kicsi sokra megy.

Ezáltal ha kevesebb lesz a kiadás helyrerázódtok kicsit anyagilag, és egyel kevesebb teher fogja nyomni az ő vállát is. Aztán később esetleg váltson munkahelyet ami nem annyira stresszes. Ez egy hosszú folyamat, kitartás kell mindkettőtök részéről.

Egyértelműen a pénz az oka, tudja hogy neki kell megteremteni, és ez néha stresszeli az embert, ha ehez még hozzájön hogy a munkában is nagy a stressz, akkor kész a katasztrófa. Kitartás

2016. dec. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, ha nincs pénz, akkor minden gond. :( nagyon feszült vagyok olyankor. Nekem az segít, amikor a páromon látom, hogy próbál segíteni megoldani a gondot, nálunk közösen szűkre húzott nadrágszíj, ami kicsit segít. Ha nem dolgozol, akkor próbálj meg pár órás/részmunkaidős állást találni.
2016. dec. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Dolgoznek nagyon szivesen vilag eletembe dolgoztam de egy 2 honapos baba mellett nehez :)
2016. dec. 17. 06:50
 7/10 anonim ***** válasza:

A baratod kimerult es a depresszio korai jelei mutatkoznak.

Ha ki akarna labalni ebbol,akkor Neked is dolgozni kellene,hogy o vallalhasson egy kevesebb napi munkaoraval jaro munkat. Naponta kellene sportolnia,kikapcsolodnia,hogy a feszultseget kordaban tartsa. A helyzetese nem a pszichomokus a megoldas. Tapasztalat.

A baba mellett probalj otthoni online munkakat keresni vagy olyan munkakra jelentkezni,amit otthonrol is vegezhetsz. A Te segitseged nelkul ossze fog omlani a baratod sajnos.

N

2016. dec. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Sosem értettem azt,hogy miért kell gyereket vállalni egy olyan családban, ahol ennyire nincs pénz.

A párod össze fog omlani, és a kapcsolatotokra rá fog menni. Otthoni veszekedések elől máshova megy vigasztalódni.

2016. dec. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha visszaolvasnad a dolgokat latnad hogy eddig nemvoltak anyagi problemaink sot eleg jol megvoltunk, megvolt minden ahhoz hogy gyereket vallaljunk az utobbi 1-2 honapba (onhibankon kivul) mert ugyebar ezt is mondtam, akkor lett ilyen szar a helyzet. Attol meg nem felek hogy mashol fog vigasztalodni!
2016. dec. 18. 13:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden pénzbe kerül az orvosi segítség meg sokba is, de be kéne látattani vele, hogy ha ezen spórol, szétizéli a családját.

Legyetek már fontosabb, mint a pénz.

2016. dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!