Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejtetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejtetni vele azt a szörnyüséget amit régen átélt?

Figyelt kérdés
a barátnömmel 1 hónapja vagyok eggyütt az elsö perctöl tudtam hogy valami nincs rendben vele, valamitöl fél. egyszer elmondta nekem hogy öt egyszer megeröszakolták és összeverték, és azóta nagyon óvatos, és lelkileg gyenge. hogyan tudnám vele ezt elfelejtetni? teljesen tanácstalan vagyok én igy is szeretem söt még jobban.
2010. jún. 9. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:

remélem szerencséje van a lánynak. ne csak szavakkal, tettekkel is bizonyítsd neki, hogy jó lesz! és át ne verd, mert akkor lehet, hogy egy egész életet teszel tönkre :(

sok sikert !


pusszi: Wercsy,,

2010. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

én otthagynám, nekem ilyen lány nem kéne

+ amúgy is sok macera lenne vele, sosem bízni meg benned!

2010. jún. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
*bízna
2010. jún. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően is nehezen épül fel a bizalom, de valószínűleg nála még nehezebb lesz. Szörnyű dolgokat élhetett át, nem lennék a helyében. Viszont szerencsésnek mondhatja magát, mert te ott vagy neki és szereted. Éreztesd vele mennyire fontos. Most leginkább rajta múlik, mennyire képes túllépni a múlt dolgain. Te annyit tehetsz, hogy segítesz neki. Csak szeresd!

20L

2010. jún. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szegény barátnőd, 100%osan átérzem a helyzetét, engem is megerőszakoltak, ketten(egyidőben) és én is ilyen vagyok, a korábbi személyiségemnek a pontos ellentéte lettem;( van most barátom, 8 hónapja vagyok vele, és ő nagyon sokat segít, soha semmit nem erőltet, velem va nmindig ha kell, de van hogy pont az kell, hogy ne legyen velem senki, ezt is megérti, nem sértődik meg, és ezzel sokat segít, gyengéd, udvarias, figyelmes, ha te is ilyen vagy, nagy gond nem lehet, bár én néha ingerlékeny vagyok, de el kell nézni:$ ő sokat segít nekem, és lehet hogy furán hangzik , de azon kívül hogy a párom, szerelmem, ő lett mondhatni a legjobb barátom is:) és remélem hogy mellette egyszer teljesen vagy legalábbis majdnem teljesen helyrejövök, jó lenne:( legyél megértő, szüksége van rád a barátnődnek!

L19

2010. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igyekszem megértö lenni vele és mindig is érezni fogja hogy ö a legfontosabb nekem!
2010. jún. 9. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!