Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy az első együttlétünk ne egy vizsga legyen?

Figyelt kérdés
20 évesek vagyunk, egy éve együtt. Még nem feküdtünk le. (És én még mással sem) Ő régóta célozgatott rá, hogy szeretné, és én is kívánom, csupán arról akartam megbizonyosodni, hogy tervez e velem hosszabb távon. Az a helyzet, hogy sosem beszélt arról, hogy vágyna velem közös jövőre, ezért finoman kérdezgetni kezdtem. Nem rögtön házasságról, csak olyan egyszerűbb dolgokról, minthogy kipróbálná e az együttélést egy albérletben, ahonnét még könnyebb lépni, vagy szeretne e belefogni valami közös hobbiba, és ilyesmik... mindig terelte a témát, én pedig a szex témát tereltem. Szépen kerülgettük a kását. Aztán egyszer leültünk komolyan beszélni és kiderült, hogy ő pont azért nem tervez még velem, mert nem volt meg az első együttlét, tehát nem tudja, hogy "olyan téren is összeillünk e" Eddig kívántam az együttlétet, most már taszít a gondolat. Ez tényleg olyan, mint egy vizsga. Ha jó vagyok, tervez velem, ha nem vagyok elég jó... akkor nem is tudom, mit gondol, mit csinál? Ennyire semmit sem jelent az elmúlt egy év?
2018. márc. 2. 17:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Basszus! 20 évesek vagytok, eggyütt 1 éve és nem volt szex????? És még azt kérdezed, tervez-e veled hosszabb távra vagy csak a szexre hajt kerek 1 éve?


Ez a kérdés ma délután engem totál kiütött!!!!

2018. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

Nos, 1 ev szex nelkul egy “kapcsolatban” az....”kalap emel a pasi elott” na, de csak akkor ha nem ment felre.

Ez igy hulyen jon ki, tobb ido kell, hogy kitapasztalja egymast ket fel az ágyban. Hetek, mashol honapok. Gatlasok oldasa stb. Hááát....ezt jol elhuztatok.

2018. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

A szex egy kapcsolat része.

1 éve vár rád, úgy hogy ő már nem szűz, ez azért elég nagy dolog.

Nem kell aggódnod, nem várja el, hogy profi legyél.

2018. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért szűzen hadd ne ugorjak fejest az elsò alkalomba pár hónap után! Ha meg nem várja el, hogy profi legyek, akkor mi ez a vizsga hangulat, ahogy beszél az egészről? Amíg nem mondta el ezt, nem éreztem ennyire gátlásosnak magam. És abban biztos vagyok, hogy nem ment félre. Nem olyan.
2018. márc. 2. 17:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Így ne legyen megfelelési kényszered...

Engem is rosszul érintett volna egy ilyen kijelentés. Elhiszem, hogy nehéz neked.

Rendes, hogy 1 évet is várt, meg minden, de...kicsit úgy jön le, mintha szívességet tett volna.

2018. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

Par honap? 1 evrol beszelunk. 😯

Nem szemetsegbol irom ezeket. De ha ennyire tuti biztosra akarsz menni majd masnal is...nem tudom, hogy lesz-e hodolod/udvarlod.

Vagy te olyan vagy, hogy egy eletre tervezel? Osszekoltozes, csaladalapitas stb. Igy megertenem a dolgot.

Csak hat mai vilag...tudod milyen. Ezt a szuzesseg dolgot is ertem, csak....1 ev...?

Megis mi az Istent csinaltatok ti 1 evig?

2018. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez természetes, bár te most nem annak látod, de idővel rájössz majd, hogy a szex nagyon fontos része a párkapcsolatnak és milliók kapcsolata megy tönkre azért, mert nem működik jól köztük a szex. De ne érezd azt, hogy ez egy vizsga, nem voltál még senkivel sem, én ezt most megmondom neked, hogy nem az lesz élete legjobb szexuális élménye, talán a második sem, de ezzel nincsen semmi baj. Nagyon sokan ott rontják ezt el, hogy nem mernek erről nyíltan beszélni és ha valami rossz akkor elkönyvelik, hogy ez nem megy és kilépnek. Szerintem itt inkább az a lényeg, hogy mindketten azon legyetek, hogy jó legyen a másiknak. Az már nagyobb probléma, ha a szexuális igényeitek különböznek az amit nehezebb orvosolni, de bármennyire is érzed kínosnak ne félj erről nyíltan beszélni a barátoddal. Azért csak várt rád egy teljes évet a szex terén ami 20 éves pasiknál tényleg nagy szó nem gondolom, hogy az első alkalom után rögtön csak úgy faképnél hagyna, ha nem megy minden tökéletesen.
2018. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

Majd ha rajossz, hogy milyen fontos a jo szex egy kapcsolatban, akkor megerted, hogy miert gondolkodik igy. En no vagyok, de sosem terveznek semmit olyannal, akivel nem müködik a szex vagy rossz. Minek huznank egymas idejet?

Neked meg meg nem kell szexelned, mert meh azt a lanyregenyes csodat varod, es abban elsz.

2018. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Hozzáteszem az előző kis irományomhoz:

Talán azért nem tudom annyira megérteni a srácot, mert számomra nem minden a szex. Sőt, más sokkal fontosabb.

Ha nem innen közelítem meg a témát, hanem magamon kívül, akkor igaza lehet...

2018. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Nőként is át tudom érezni a férfi helyzetét, ami rosszabb, mint a tiéd.


Egy évet volt veled, sosem laktatok együtt, sosem volt köztetek intimitás, és máris választás elé állítottad, akar e veled a következő szintre lépni elköteleződés terén, vagy sem. Amennyiben igen, a jutalma szex lesz.


Hát mi ez, ha nem megvesztegetés? Nagyon butának kell lenni ahhoz, hogy úgy kötelezödjön el a másik, hogy a fontos dolgokat(mint a szex)kihagyja az ismerkedési fázisból.


Egy évet várt rád, mi a francot akarsz még? Ha majd túl vagy az elsőn, nem fogsz neki ilyen nagy jelentőséget tulajdonítani. Olyan ez, mint az érettségi egyetemistaként, vagy az első munkanap dolgozó emberként. Túlértékelt. Persze klassz, izgalmas, de amint megtörtént, már jelentéktelen.


Inkább azt nézd, hogy azzal veszítsd el, akit szeretsz. Kialakult egyáltalán benned ez az érzés egy év alatt? Vágysz rá szexuálisan? Érzed, hogy legszívesebben minél nagyobb felületen érnél hozzá, hogy teljesen összekapcsolódjatok?


Ha ez egy év után sem jött el, ne akarj kierőszakolni belőle ígéreteket. Sőt egyáltalán ne akarj.


Áh, meg se éri válaszolni egy újabb szűznek, pont ugyanaz, mint férfiaknál, kár a szóért, tapasztalat nélküli komoly tévképzétek..


Még azt leírom, hogy az összhang nem a tapasztalattól függ, ez nem olyan vizsga, amire készülni tudnál, szóval kár rajta aggódni.


Egyébként minden vizsga, ha így nézzük, az első pár mondat vagy pillantás már eldönthet mindent.

2018. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!