Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy az első együttlétünk ne egy vizsga legyen?

Figyelt kérdés
20 évesek vagyunk, egy éve együtt. Még nem feküdtünk le. (És én még mással sem) Ő régóta célozgatott rá, hogy szeretné, és én is kívánom, csupán arról akartam megbizonyosodni, hogy tervez e velem hosszabb távon. Az a helyzet, hogy sosem beszélt arról, hogy vágyna velem közös jövőre, ezért finoman kérdezgetni kezdtem. Nem rögtön házasságról, csak olyan egyszerűbb dolgokról, minthogy kipróbálná e az együttélést egy albérletben, ahonnét még könnyebb lépni, vagy szeretne e belefogni valami közös hobbiba, és ilyesmik... mindig terelte a témát, én pedig a szex témát tereltem. Szépen kerülgettük a kását. Aztán egyszer leültünk komolyan beszélni és kiderült, hogy ő pont azért nem tervez még velem, mert nem volt meg az első együttlét, tehát nem tudja, hogy "olyan téren is összeillünk e" Eddig kívántam az együttlétet, most már taszít a gondolat. Ez tényleg olyan, mint egy vizsga. Ha jó vagyok, tervez velem, ha nem vagyok elég jó... akkor nem is tudom, mit gondol, mit csinál? Ennyire semmit sem jelent az elmúlt egy év?
2018. márc. 2. 17:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Költözzön össze veled de még sosem feküdtetek le.. És ha idővel kiderül hogy nem passzoltok ilyen téren?

1 év rengeteg idő és 1 éve sem voltál már kislány. Megmondom őszintén az én barátom nem várt volna ennyit és nem azért mert annyira szexmániás, de ez a kapcsolat fontos része. Nyilván szűzként nem kell senkivel lefeküdnöd 2-3 hónap után, de azért egy fél év után már el lehet dönteni hogy akarod-e vagy nem. Nem tudom milyen vizsgahangulatról beszélsz, de tereled is a szex témát. Nagyon gyerekesnek tűnsz. Előbb utóbb majd megunja hogy nincs fejlemény és lelép.

Egyébként nem kell egyből szexelni. Petting stb.. Nem megsértődni kell, hanem tedd oda most már te is magad.

2018. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Ezen is látszik hogy szeret a párod 1 éve kitart meleted ès var rád.Mert ha nem így lenne biztos nem várt volna eddig.Gondolkodj el ezen ès ha tényleg nem akarod elveszteni ne huzd sokáig az időt mert sokáig nem -bírja aztán végül ne hogy megbánd.Megis férfiből van neki is vannak szugsegletei.
2018. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Kifogtad a feher hollot, szinte senki nem fog 20 evesen 1 evet varni a szexszel. A baratoddal valami nem stimmel. Egeszseges ember nem var egy evig. Lehet lepontozni, de ex vsn.
2018. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1 éve nem szexel VELED. Nyugi, 99%, hogy kefél mással, ha te már ilyen ostoba vagy.


Nőként mondom, hogy ez annyira gáz, ha sak megdugna, akkor addig megy máshoz, míg téged megkap, de én már RÉG kibxtalak volna.

2018. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amúgy meg természetes, ha szr a szex, előbb-utóbb szakítotok.
2018. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!