Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van kiút a tarsas magányból a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kiút a tarsas magányból a szakitáson kívül?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is szívesen fogadok kinek hogy sikerült javítani a dolgon.
2018. márc. 3. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Társas magány. Ez olyan mint a pénzes szegénység.
2018. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azaz?
2018. márc. 3. 16:36
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Beszéltetek róla?
2018. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen felületesen. Olyankor az a szöveg, hogy megoldjuk meg hasonlós és egy ideig jobb is.
2018. márc. 3. 16:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért írok csak mert kíváncsi vagyok a válaszokra, hasonló helyzetben vagyok.
2018. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szakítás van

Ameddig érzi a másik fél hogy szarban van addig tesz érte utána elengedi magát ha megint a nyeregben ül. Ez egy végtelen ciklus.

Ha mondod hogy szakítasz fűt fűt ígér utána meg 1-2 hónapra rá megy minden a régiben.

2018. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Válással zártam. Semmi értelme nem volt a hamis ígéreteinek. Ahogy a 6-os írta, csak 1-2 hónapig tartott a változás mindig.
2018. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van, de a gyakorlatban nagyon ritkán működik.


Az a baj a társas magánnyal, hogy mindkét félnek őszintén, és nyíltan akarni kellene a változást, és nem csak a másik részéről, hanem a sajátjáról is.


A legtöbb esetben a felek már az alapokig sem jutnak el:

- nem képesek leülni, és megbeszélni a dolgokat (jaj, nincs is semmi baj, hagyj engem ezzel)

- ha leülnek, akkor jön a vádaskodás, hogy te ezt, te meg azt nem csinálod jól, te vagy a hibás, nem, mert te

- ha netán úgy döntenek, hogy mégis megpróbálnak változtatni, akkor is 1-2 hét/hónap után vissza süllyednek ugyanoda, ahonnan indultak, mert igazából már azt szokták meg.



Láttam már párt, akik talpra állították a kapcsolatukat ilyen helyzetből, de ez kb ez ezerből egy, a többség nem képes rá (és nem csak a párja ne képes, de ő maga sem, csak ugye ezt senki nem vallja be)

2018. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ebben vagyok. Szerintem barátokkal és egy szeretővel is meg lehet oldani. 40f Bár most nálam mindkettőből hiány van, csak a munkának és a gyereknek élek...
2018. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a szerető nem megoldás és a bárátok sem. Nyilván velük jólérzed magad de ha hazaérsz nem lesz jobb semmi. ASzeretőt tartani meg szerintem kissé képmutatás vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak. Boldogtalan vagy ezért máshoz szaladsz de közbe hazamész a boldogtalan kapcsolatodba minthogy inkább lezarnád. Nekem ez nem fér bele már magammiatt sem. Vagy megoldjujk vagy szakítunk.
2018. márc. 5. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!