Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm bevallotta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm bevallotta, hogy más tetszik neki. Még nem csalt meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek tetszik mellettem egy másik srác is, úgy érzi, hogy ki akarja próbálni velem. Azt mondja, még nem csalt meg, de már többször találkozott vele, és érzi, hogy előbb-utóbb megcsalás lenne a vége. Én nem akarok szakítani, reménykedem, hogy valahogyan eltéríthetném ettől az ötletétől! Szerintetek hogy kaphatom vissza? Mit csináljak, hogy elfelejtse a másikat? 25/F
2018. márc. 4. 12:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Többieknek igaza van, hagyni kell menni ki kell adni az útját. Amúgy rendes hogy őszintén elmondja neked, de ez a tényeken nem változtat. Szakítás aztán kezdj el szintet növelni, hogy a következő csaj ne nézegessen másokat ilyen nyíltan.


Joejt :)

2018. márc. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mi hiányzik neki. Ha olyan, amin könnyen tudsz változtatni, akkor tedd meg a kedvéért.
2018. márc. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ideje szakítani. Jobban jársz, mint így. Becsületére váljon, hogy elmondta. (már ha még tényleg nem történ semmi)

Most még dönthetsz úgy, hogy szakítasz, vagy megvárod, míg megcsal. Én elengedném és nem néznék vissza többé. Akkor sem, ha később meggondolná magát. Amúgy is elgondolkodtatna, hogy mit akarunk egymástól, ha már nem én kellek neki...?


27/F

2018. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én első körben megköszönném neki, hogy ezt így felvállalta! Utána megkérdeznem, akar-e még tenni a kapcsolatunkért. Aztán viszlát...
2020. okt. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2021. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szakítottunk néhány hónap múlva, vicces, de én is szerelmes lettem másba és szétmentünk. Azóta őt elvette feleségül egy harmadik srác, így már nem beszélünk egymással, ennyit tudok róla, nem ez a probléma okozta végül a kapcsolatunk véget, tök jó viszonyban váltunk el egymástól.
2021. febr. 1. 09:57
 17/17 anonim ***** válasza:
Na ez akkor egy jó történet
2021. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!