Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok az exekre. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sokszor elképzelem,milyen lehetett neki másokkal.És ilyenkor undorodok tőle,nem akarom hogy hozzám érjen,nem akarok vele szexelni sem,nem akarom hogy megcsókoljon.Aztán elfelejtem ezeket és minden jó.De pár havonta újra előjön.Szakítsak?Vagy esetleg pszichológust keressek fel?Nem tudom hogyan küzdhetném le ezt.
2018. márc. 5. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Pszichológus vagy ural ezeket a gondolatokat, kicsit ijesztő.
2018. márc. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ejjjj kikopott ugyan ez voltam -.-

Jezus mariam....visszatekintve az akkori viselkedesemet, a jelen viselkdesemmel, gyulolom, szanom, banom, megalazom, megvetem, letagadom.

Ket lehetoseg.

1 elmesz pszichologushoz es szepen kikezel.

2 maradsz igy es tonkreteszed a kapcsolatodat, es a kovetkezot is, es a kovetkezot is, es a kovezkezot is, es a kovetkezot is....es utana ugy, se ugy fogsz szenvedni, hogy “jaaajj istenem, de hulye voltam, barcsak leulltem volna a seggemre, bar ne tettem volna azokat”. Nekem 4 komoly kapcsolatom ment ra erre, 7 ev az eletembol. De vegul sikerult kiirtani magambol ezt.


Szoval.....valaszthatsz.

2018. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem mutatom ki,talán kétszer felhoztam de ennyi.Nem szeretnék emiatt szakítani,mert tudom hogy nem a kapcsolattal van a probléma,hanem velem.
2018. márc. 5. 23:42
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 hogyan sikerült?
2018. márc. 5. 23:43
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Neked nem volt soha más? Szerintem nőj fel és megoldódik
2018. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen voltam. Ráment pár kapcsolatom. Mostmár leszarom hogy mikor kivel dugott vagy kit szopott. Velem van, most velem csinálja és élvezi. Ez a lényeg.
2018. márc. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Ugybsikerult, hogy rament 4 kapcsolatom. Es mar untam...vegul eltunt belolem. Velem van, a muktjahoz semmi kozom, se beleszolasom, se kozom se semmim...velem van es ez a lenyeg....(epp nincs senkim amugy)

2018. márc. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt mindenkeppen magadban kell lekuzdened, vagy segitseggel vagy a nelkul. Abszolute nem normalisak a gondolataid, plane hogy nemis mondjuk csak a legutolsora hanem mindre feltekeny vagy, nyilvan szereted es azert visel meg, de ez normalis, mindenkinek van multja, neked is. Gondolj arra ilyenkor, hogy te is voltal massal, szoval ha te is meg o is, akkor nem lehet rossz szajiz
2018. márc. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen,mindig ezzel sikerül lenyugtatnom magam,ha elképzelem hogy én miket csináltam és jézus,akkor ő mit szólna ehhez..De valahogy újra előjön,olyankor napokig rossz kedvem van.Mintha túl önző lennék,arra gondolok,hogy hogy képzeli ez hogy mással boldog volt?Ettől a gondolattól nehéz megszabadulni és tényleg gyerekesen hangzik.Nem tudom mit kezdjek ezzel.
2018. márc. 6. 00:54
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, de ahogy megerősödött az önbizalmam, ez az érzés eltűnt.
2018. márc. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!