Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet kértem, jól tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet kértem, jól tettem?

Figyelt kérdés
a párommal lassan 7 hónapja vagyunk együtt, nem tudjuk egymást elengedni, de túl sok probléma gyúlt fel, lelkileg nála és nálam is. Olyan mély lelki kifáradásba, kiégésbe került, hogy ha együtt maradunk csak több civakodás lesz, de közben, mint mondtam nem tudjuk elengedni egymást. Két hétig nem fogunk beszélni, probáljuk kibírni, az ő érdekében, meg az enyémben is. Lelkileg én is teljesen szét csúsztam és össze kell szednünk magunkat. Szerintetek jól tettem?
2018. márc. 6. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, majd ha megint minden rózsaszín, akkor jön a szeretlek, imádlak? Addig meg egyik jobbra, másik balra fordul? Inkább megbeszélnetek kell és vagy együtt vagytok vagy nem. Egy 2 hetes szünet nem fog semmin sem segíteni. Max., h 1 hónapig minden klappolni fog, de a probléma megmarad, ami majd kibukik. De hajrá!
2018. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges a szünet. Szakítani kellett volna. 7 hónap nem sok idő már nem azért...ha egy 4 éves kapcsolat lenne mèg megertenem, de ez nevetséges
2018. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem olyan rózsaszín felhős emberek vagyunk. Azt elfelejtettem mondani. Lehet nem fog, de ha tényleg szeretnél egy nyíltabb rálátást az egészre üzenetben szívesen leirom.
2018. márc. 6. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, mindenki másképp éli meg a szerelmet, de nem tudom, h mennyire egészséges ez, h a 7 hónapban már nem jártok a fellegekben. Oké, nem kell áradozni, de komolyan úgy írtad le ebben a 4 sorban a kétségbeesésedet, mintha egy 4-5 éves kapcsolatról beszélnél, ahol szakad minden cérna.... Ezért nem gondolom, h nektek érdemes lenne gondolkodni a folytatáson. Ha a "semmi" 7 hónap alatt nem tudjátok megbeszélni, akkor éveket sem tervezzetek egymással, mert ott lesznek csak majd a gondok..
2018. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hülyeségnek tartom a szünetet. De nem az èn kapcsolatomról van szó. Mit gondolsz, hogyan visz közelebb a szünet a problèmáitok megoldásához? Miért pont 2 hét szünet? Mi az oka annak, hogy nem együtt oldjátok meg a problémàkat? Ha gondolod, privátban is leírhatod.
2018. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a szünetet aktívan arra használjátok fel, hogy előkészüljetek a problémák megoldására, akkor segíthet. De alapvetően nem sok értelmét látom.
2018. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen arra szeretnénk fókuszálni, hogy össze szedjük magunkat, azokat a problémákat, amik köztünk keletkeztek és azokra, amik külső, más hatások gerjesztettek.
2018. márc. 7. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!