Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakitsak? Vagy v

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakitsak? Vagy v

Figyelt kérdés

26/N vagyok, a parom 28/F

4


2018. márc. 7. 05:37
 1/9 A kérdező kommentje:

Valahogy igy nezett ki a kerdes:



Szakitsak? Vagy varjak meg? De meddig??


26/N vagyok, a parom 28/F

4 éve vagyunk egyutt. 3 eve voltunk egyutt mikor osszekoltoztunk.

Nagyon szerelmesek voltunk egymasba, nem volt olyan nap, hogy ne talalkoztunk volna. Kb 2 ev utan minden nap nalunk aludt. Tenyleg minden jo volt.

Kb fel eve hirtelen megromlott a kapcsolatunk. Folyamatosan veszekedtunk egymassal, egyre gyakrabban. Utobbi idoben mar nagxon nem is beszelgettunk egymassal. Alandoan bunkoztunk egymassal.

Az osszekoltozes ota nem jartunk el sehova. Elotte mindig mentunk moziba, etterembe ide-oda stb. Mar sehova nem megyunk. Talan miota osszekoltozthnk egyszer voltunk moziba.

Hazimunkavalnis gondok vannak, nem hajlando segiteni mert hogy o dolgozik es elfarad.. en is dolgozom. Sot ha ugyvesszuk, ketmuszakban. Haza erek a munkabol folyatom itthon...

Mostanaban kezdem azt erezni, hogy nem vagyok szerelmes, a szexet se kivanom mar vele. Nagyon ritkan szexelunk.

az elmult idoszakban tobbszor is mondtam neki, hogy nem vsgyok boldog.. elmondtam a problemamat. De mindig azt azbigeretet kaptam, hogy valtozni fog, tesz a kapcsolatunkert. Egy darabig igy is volt, de egy ido utan vissza allt a regi szokas..

Mar latja rajtam, hogy nem igazan kutdok ezert a kapcsolatert, mar nem erdekel.. o pedig hirtelen megvaltozott, nyalozik, kedveskedik, elhalmoz csokival...

Nem tudom, hogy reszrol ez egy hullam volgy? Vagy tenyleg elmult a szerelem??


A honap vegen megyunk wellnesselni(mar honapokkal ezelott le lett foglalva) de ezen is gobdolkozok, hogy elmenjunk e vagy se..

2018. márc. 7. 05:42
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod, hogy nem fog megváltozni nem fog, te meg így szenvedsz.

Csak nem mered kimondani, hogy vége.

2018. márc. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem helyrehozható, ha mind a ketten akarjátok. De csak akkor. Ha csak vársz, azzal tuti nem lesz jobb. Menjetek el wellnesszelni, idézzétek fel, mi az, ami jó (volt) ebben a kapcsolatban. Ha az első 3 évben sokat jöttetek-mentetek, akkor nagyon sok szép emléketek lehet. Gondolom most is van még valami jó ebben a kapcsolatban, hiszen együtt vagytok. Házimunka-kérdés. Szereti a barátod a munkáját? Ha nem szereti, tényleg leszívhatja annyira, hogy semmihez nincs energiája. Ebben az esetben egy munkahely váltàs megoldást hozhat. Ha szereti a munkáját, mégis gyakran kimerült, érdemes egy laborvizsgálatot csinálni. Lehet, hogy hiánybetegség okozza a problémát. Ha szimplán csak lusta, akkor erőltesse meg magát. Te pedig szedd össze magad, hogy gyakrabban legyen szex. A prostitúció és a zsarolás határát súrolja, de lehet olyat játszani, hogy szexet adsz házimunkáért. Pl.ha elmosogat, Te orálisan kényezteted. Nem kell ennek örökké így maradnia, nem is lenne egészséges, de valahogy el kell kezdeni egymàshoz közeledni. Kimozdulás: szervezd meg a programot, aztán állítsd kész tènyek elé a pasit. Ennek sem kell mindig így maradnia, csak amíg újra ráéreztek a csàszkálàs ízére. Ha nagyon nem partner a barátod, akkor tényleg jobb szakítani.
2018. márc. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem szakits.
2018. márc. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolathoz két ember kell,szóval a fejed tetejére is állhatsz,ha ő szrik az egészbe,semmi nem fog változni. Tőled meg a belem kifordul 3-mas...
2018. márc. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 mesélj, mi a problémád velem. (3as) Komolyan érdekel, melyik résszel van bajod.
2018. márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat olyan, mint a bicikli, ha nem tekerik eldől...én úgy látom nálatok legalább az egyik fél már nem akarja tekerni...
2018. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ossze koltozes sokszor ol meg kapcsolatokat sajnos .. ez abbol adodik hogy az adott 2 ember nem eleg erett ra hogy tudjak mikent kell viselkedni eggyutt elesnel. Sajat magam boren is megtapasztaltam hogy az egyutt eles igen csak tonkre vagja a kapcsolatot ha meg nem allnak keszen erre a felek .
2018. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amugy azt akartam meg irni, probaljatok meg kulon mar mint ne lakjatok egyutt .
2018. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!