Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl reagálja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl reagálja, vagy igaza van?

Figyelt kérdés

Párom fojton hisztizik, ha bekövetek egy srácot instán(akik ált. volt osztálytársaim, vagy iskolatársaim) és utána úgy viselkedik velem, mint akit a seggéből rángattak ki. Hogy én miért like-olgatok más csávókat meg ilyenek.


Egyszer volt osztálytársam sztorijában volt egy minigolf klubos videó és ráírtam, hogy merre van a hely(mert gondoltam meglepem a párom azzal, hogy elviszem oda), utána meg váltottam vele pár szót, hogy mizu van vele mióta leérettségiztünk stb.

Egy teljesen szimpla pár szavas beszélegetés volt. Direkt nem töröltem ki, hogy a párom ne higyje, hogy titkolózom előtte, erre kiakad, meg hisztizik, hogy ez meg ki miért írkálok vele stb(holott már vagy 1000 említettem neki korábban is).

Sikerült lenyugtatnom, de mikor hazament rámírt, hogy én mit képzelek és, hogy ez őt mennyire zavarja én meg mondtam neki, hogy te is látod kivel mit-hogy beszélek és, hogy ne korlátozzon meg nyomozgasson(exem is ugyan ezt csinálta és részben emiatt a fojamatos kontroll/felügyelet miatt lett belőle elegem). Mikor ezt elmondtam neki csak megsértödött, hogy jó akkor irogassak mással őt meg hagyjam békén és ne hasonlítgassam az exemhez.



2018. márc. 7. 23:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Gyerek. Szakíts a gyerekeddel.
2018. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Dobd a fenébe. Jobban jársz. Képzett ember segítségére van szüksége.
2018. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
98%
tulreagalja... de nem tudom mi a legjobb megoldas... ha azt mondom szakitsatok akkor annak semmi ertelme ha szereted mert ugysem fogtok... de gondolkozz kicsit... egy kapcsolat alapja a bizalom es ezek szerint o nem bizik benned.. en biztos otthagynam... de te tudod... milyen koruak vagytok?
2018. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem neki van igaza.
2018. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Én 19 ő 20.

Minden más klappol, de ezen a téren nem tudok mit tenni vele.

2018. márc. 7. 23:32
 6/25 anonim válasza:
93%
tenyleg nem tudjatok normalisan megbeszelni? #3voltam(asszem:D)
2018. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam. De sokszor mintha a füle mellett engedné el, amit mondok neki.
2018. márc. 7. 23:38
 8/25 A kérdező kommentje:
Vagy csak egy szimpla "aha", meg "persze" válasszal nyugtázza a dolgot és megy tovább a durci.
2018. márc. 7. 23:39
 9/25 anonim válasza:
95%
ha tenyleg minden oke akkor sztem kene tudni leulni normalisan beszelgetni egy parkapcsolatban, es meghallgatni hogy a masiknak mivek van problemaja es valahogy megegyezni.. en nem tudnak olyan parkapcsolatban elni mint a tied ilyen teren... miota vagytok egyutt?
2018. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%

Az ilyen fiúk és lányok miért nem egymással vannak? Nap mint nap látni ilyen hülyéket mindkét oldalon.

Aki meg egy ilyen emberrel van párkapcsolatban, hát...

2018. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!