Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl reagálja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl reagálja, vagy igaza van?

Figyelt kérdés

Párom fojton hisztizik, ha bekövetek egy srácot instán(akik ált. volt osztálytársaim, vagy iskolatársaim) és utána úgy viselkedik velem, mint akit a seggéből rángattak ki. Hogy én miért like-olgatok más csávókat meg ilyenek.


Egyszer volt osztálytársam sztorijában volt egy minigolf klubos videó és ráírtam, hogy merre van a hely(mert gondoltam meglepem a párom azzal, hogy elviszem oda), utána meg váltottam vele pár szót, hogy mizu van vele mióta leérettségiztünk stb.

Egy teljesen szimpla pár szavas beszélegetés volt. Direkt nem töröltem ki, hogy a párom ne higyje, hogy titkolózom előtte, erre kiakad, meg hisztizik, hogy ez meg ki miért írkálok vele stb(holott már vagy 1000 említettem neki korábban is).

Sikerült lenyugtatnom, de mikor hazament rámírt, hogy én mit képzelek és, hogy ez őt mennyire zavarja én meg mondtam neki, hogy te is látod kivel mit-hogy beszélek és, hogy ne korlátozzon meg nyomozgasson(exem is ugyan ezt csinálta és részben emiatt a fojamatos kontroll/felügyelet miatt lett belőle elegem). Mikor ezt elmondtam neki csak megsértödött, hogy jó akkor irogassak mással őt meg hagyjam békén és ne hasonlítgassam az exemhez.



2018. márc. 7. 23:26
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Miért ilyen gyerekes az, aki amúgy minden más téren full komoly és érett?
2018. márc. 8. 11:47
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék, én ezt nem bírnám. Ti nem vagyok egymás társai, ő valami rabszolgatartó akar lenni neked.
2018. márc. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
*Jogod van kapcsolatot tartani a barátaiddal, ha ő ezt nem érti meg, nincs egymás mellett keresni valótok. Ő meg majd tanul belőle, hogy ne bánjon így olyannal , akit elvileg szeret. Vagy az is lehet, hogy nem tanul belőle, de az már nem a te bajod, neked onnantól már nem kell vele foglalkoznod; szóval egyértelműen szakítanék, ha ennyire rátelepedne -és megenné az életem.
2018. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem már tisztában van vele, hogy előbb-utóbb úgyis meg fogod csalni, csak ennek az esélyét akarja minimalizálni. Fordított esetben a legtöbb nőnek se esne jól, ha a pasijuk más lányokat likeolgatna, plusz csetelne velük. Lehet, hogy ez neked még beleférne, de akkor miért nem választasz ebben hozzád illő parnert?
2018. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

#21, mert nem gyerekes, hanem egy betegesen féltékeny kontrollmániás barom. Az ilyentől menekülni kell. De úgy látszik te valahogy ezt a típust vonzod be, ha mar az előző is ilyen volt.

Megváltozni nem fog, legjobb lenne.minél hamarább megszabadulnod tőle.

2018. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!