Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzás vagy jogos ez a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás vagy jogos ez a férjem részéről?

Figyelt kérdés

2 éve dolgozok a munkahelyemen, javarészt férfiak között, akikkel jóban vagyok, el szoktunk járni sörözni, stb. alkalomadtán. Házibuliba is szoktak hívni. Nincs egyikkel sem semmi, szeretem a férjem. Ő mégis halálosan féltékeny (mondjuk amúgy is, mindenkire).


Nagyon ritkán át szoktak jönni a férjem haverjai házibulizni, ezzel nekem nincs is semmi problémám. Viszont ez már fordítva nem működik.

Már egy ideje mondogatja a férjem, hogy vegyünk valamilyen társasjátékot, nos én vettem is, mire ő élből rávágta, hogy megtiltja, hogy a kollégáimmal játszak vele meg ha ide merem a lakásra hívni őket, akkor el fog válni. Amikor jeleztem a nem tetszésemet, akkor meg elkezdett ordítozni, de márpedig...


Nem túlzás ez már? Vagy jogos a kérése? Nálatok mennyire tolerálják a kollégák áthívását?


2018. márc. 9. 06:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
27%

Sokaknak nem fog tetszeni, de nekem akkor is ez a véleményem.


Szerintem nem túlzás. Én pl. egész nap dolgozok, intézem a gyereket, rendezem a házat, az udvart, a kertet, a kocsikat.


Őszintén megmondom, hogy én se örülnék, ha a feleségem a férfi cimboráival itt kanmurit tartana, én meg kerülgetnék itt egy dorbézoló kanmajom társaságot.


A vendéglátó helyeket nem véletlen találták ki, ha már erre van szükség.

2018. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Bence_ ***** válasza:
88%

Féltékenység önbizalom hiányából fakad.

Azért akar elmarni mindenkitől mert akkor csak neki maradsz és úgy biztosan csak öt fogod szeretni.

Sajnos el se tudja képzelni, hogy szerethető ezért tök 8 mit teszel, úgysem érti.

2018. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
42%

En megertem a ferjedet!

Sok ferfi sem toleralna hidd el

es no sem forditott helyzetben

mielott a ferjedet hibaztatod

gondolkodj el azon miert van szukseged a ferfiak tarsasagara

en 15 ferfival dolgozom egyedul vok no

megse jarok sehova veluk neharagudj

te gondolkodj el azon mig mas nok baratnokkel szorakoznak

addig te hazas asszonykent miert faszikkal????

es ugyerzem eleg sokszor eljarsz veluk...

szoval...

teljesen ertheto!

2018. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
42%

Én mindkettőtök álláspontját megértem és mindkettőtöknek igaza van.

A gond ott van,hogy nem illetek össze, nem is értem hogy házasodtatok így össze.

Te szeretsz barátkozni és főleg a pasikkal érted meg magad. Nem léptek át határokat, eszedbe sincs. De a párod viszont féltékenyebb típus, nem örül, hogy férfi barátaid vannak.

Ennek így nem lesz jó vége. Nem mondom,hogy váljatok el, de valamit sürgősen ki kellene találni,ha már így alakult.

Esetleg ha a barátaidat jobban megismertetnéd a férjeddel? Ha ő is a baráti társaság része lenne, hívnád néha őt is veletek, akkor valószínű rájönne, hogy semmi rossz nincs ebbe, nem úgy tekintesz rájuk,ahogy ő gondolja.

Meg a másik, hogy a pasiknak is mondhatnád,hogy hívják a párjukat néha.

Ha nem teszem azt 10 pasival mész el szórakozni,hanem 10 pasival és 6 nővel, akkor már csak máshogy állna hozzá a férjed a dologhoz.

Ezek persze kompromisszumok, mindkettőtöknek engedni kell, ha ezt meg akarjátok mentetni.

Neked is engedni kell és megérteni,hogy őt mi zavarja.De neki is engedni kéne és megérteni, hogy őt szereted.

Sokat kéne beszélgetetnetek és együtt lenni baráti társaságban is.

Nem normális, amit a férjed a fejedhez vágott, de megértheted ,fordított helyzetben lehet te is így reagálnál.

2018. márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%

De fura, hogy ti azon vagytok fennakadva, hogy kukija van azoknak, akikkel elvan. A normális ember nem direktben ellenkező neműeket keres barátoknak. Kijön valakivel, annak van valami a lába közt. Ennyi.


Tök furák vagytok.

2018. márc. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
20%
Elméletben nagyon szépen lelehet vezetni,hogy "semmi jelentősége nincs" hogy egyfolytában férfiak társaságát hajkurászod,csak hát ennek ellentmond a gyakorlat.Az ilyen nők erősen f%rokhiányosak és azt élvezik,ha a férfiak folyamatosan nyalják a feneküket. Ilyet egyetlen férfi sem akar,de még csak nők sem férfiban. Ugyanis senki sem olyan hülye,hogy ne ismerje legalább óvódás szinten az emberi kapcsolatokat,hogy milyen helyzetek alakulnak ki sok férfi egy nő felállásban,vagy fordítva. Aki szerint ez "teljesen jól van",hogy közben van egy férjed,az csak tetteti a hülyét és kényszeresen helyesli minden nő minden magatartását,ne,hogy már a férfiaknak kicsit is jó legyen..tulajdonképpen erről szól ez az oldal.
2018. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
48%

Látom jól le vannak pontozva azok, akik szerint ez nem normális.

Az utolsónak pedig 100% igaza van, leírta helyettem is. Ismerem ezt a nőtípust, nagyjából a haverjai 99%-a megfarkalná adott esetben. Bár most biztos hápogni fog erre, hogy nem, meg nem érdekli ha így is van, de biztos ő se örülne, hogy ha a férjének lenne 15 olyan kolléganője akik szívesen aláfeküdnének. Ja, és visszatérve erre a nőtípusra, akinek csak fiú haverjai vannak, általában a felével minimum kavart már, vagy van valami elnyomott vonzalom. Olyat is ismerek, akinek az exei mind haverjai és teszi az agyát mindegyiknek, gondolom most is van amelyik kezelgeti. Gusztustalan... haverkodni lehet, de ez durva túlzás, hogy a lakásomra felhívjam őket.


A férjednek meg férfi haverjai vannak, érezd már át, hogy az más, de remélem megunja a baromságaid és keres magának egy értelmes nőt akinek nem az az önbizalma kulcsa, hogy férfiakkal veszi körül magát még a lakásukban is.


Aki meg azt írta, hogy nemtől független a haverkodás: te munkahelyen odamész a csúnyácska nőkhöz haverkodni? Vagy nőként a csúnyábbik, kövérkés férfiakhoz? Tegyük már szívünkre a kezünket... nem. Nyilvánvalóan azért, mert valami megfog benne. Imádom amikor tagadják az emberek, de hát magamon is észrevettem ezt, én legalább elismerem :D

2018. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ez a férfi nő barátság csak elméletben létezik. Akinek 10 pasi kell társaságnak ott valami van. Lehet, hogy csak fejben, vagy még! csak fejben csalta meg a párját, vagy csak lebegteti a lehetőségét a férfi barátok előtt, meg maga előtt is, vagy csak élvezi a felajzott kanos társaságot.


Gyakorlatban is megtapasztaltam már. A feleségemnek is volt egy ilyen fiú barátja, sokat segített neki, mert a srácnak sok gondja volt - főleg a törvénnyel... - barátkozgattak 4-5 hónapig, aztán egyszer csak hogy-hogy nem egy ágyban találták maguk meztelenül. Ilyen egy igazi jóbarát.

2018. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem jogos, én ilyen emberrel nem is lennék együtt, nemhogy össze is házasodjak vele...Soha. Mindenkinek van egy saját élete, amivel azt csinál, amit akar és ebbe másnak nincsen beleszólása. Ha valaki meg akarná tiltani nekem, hogy pl. találkozzak a barátaimmal vagy akármit, ami az életemnek a része (hobbival, munkával, szórakozással stb. kapcsolatos dolgot, akármi), akkor kiröhögném és otthagynám a francba...Felnőtt ember vagyok, el tudom dönteni egyedül is, hogy nekem mi a jó és mit szeretnék, nem kell az, hogy valaki szabályokat szabjon vagy irányítgasson. Aki ezt teszi, az egy beteg ember!


Ha nekem van egy párom, akkor azért vagyok vele, mert őt értékesnek tartom és szeretem, mindent meg tudunk beszélni, törődünk egymással és támogatjuk egymást stb., stb., ugyanakkor nem áll meg az élet és nem szűnök meg létezni, mint önálló szuverén ember. Attól, hogy párom van még ugyanúgy van családom és barátaim, akiket szeretek és ennélfogva szívesen töltöm velük az időmet, szívesen találkozom velük. Elképesztőnek találom, hogy ma, 2018-ban még mindig azon vannak egyesek fennakadva, hogy mi van a másiknak a lába között....a világon semmit nem számít. Vannak fiú barátaim, de nem azért, mert fä@&#szhiányos vagyok, nem azért mert azt várom, hogy körülugráljanak, nem azért, hogy legyen kivel félrelépni stb., NEM. Azért vannak fiú barátaim is, mert a lány barátaim mellett, őket is kedvelem, jóban vagyok, szeretem őket, jól el tudunk beszélgetni, sok közös témánk van és tartjuk a kapcsolatot, rendszeresen találkozunk. Nem fogok valakivel csak azért nem barátkozni, mert ő ellenkező nemű. Aki ezt nem tudja megérteni és az sem jut el az agyáig, hogy ha vele vagyok (ami nem kötelező, hanem önszántamból teszem), akkor nem akarom megcsalni senkivel sem (mert ha másra vágyom, akkor nem lennék vele) és minden apró hülyeségen hisztizik, mindenbe belelát minden baromságot, összekombinál mindent és még a macskára is féltékeny, ha hozzádörgölőzik a lábamhoz, akkor nekem az az ember nem kell. Ha nincsen meg a bizalom és a párom kvázi egy ócska lotyónak tart, akit pórázra kell kötni, mert különben fűvel-fával összefekszik, akkor annak a párkapcsolatnak nincsen értelme.


Szerencsére az én párom ezt normálisan kezeli, nem szokott féltékenykedni. Neki és nekem is vannak barátaink (zömében közös, akikkel együtt is találkozunk, de nyilván mindig van olyan, akit én nem kedvelek vagy nem ismerek eléggé vagy fordítva és ilyenkor csak az egyikünk "bandázik") és mindketten szoktunk is velük találkozni, gyakran van olyan, hogy hozzánk is fel szoktak jönni beszélgetni, filmezni, iszogatni, játszani (nyilván előtte egyeztetünk, hogy a másikat zavarja-e és inkább menjünk el otthonról vagy ő is jönne vagy tervez-e valami mást stb.). Egyikünknek sincsen vele baj, sőt örülünk neki, hogy mindkettőnknek van szociális élete és szerencsénk volt, hogy jó társaságba kerültünk.

2018. márc. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb baj kerdezö hogy sztem nem is nagyon ismeri öket.

A ferjem ismeri az en barataim en is az öveket.

Ha valahova hivnak az az elsö h megkerdezem jöhetne e a ferjem(bulis estekre)

altalaban mindenki hozza a parjat

nemhogy a ferjem barataival de azok parjaikkal is nagyon joba vagyok

szoval...

Kerdezö!Öszinten!amikor hazibulikba hivnak nem akarjak a ferjedet is meghivni?vagy te nem szeretned h elmenjetek együtt bulizni,baratkozni?

Lehet h a ferjed is szerezne uj baratokat.



Biztos az is h a sok ferfi között akad olyan aki bemaszna a labacskad köze.es sztem ezt te is tudod!!!

Azt elvezed ha a pasik körülrajongjanak!

Nekem is voltak fiu barataim tudtak h nem akarok semmit,

de idövel beprobalkoztak.Mentek is a levesbe.

Te elvezed a helyzetet!es az a baj h kicsit sem latod be magadnak h azert tulzas.

Ha 2-3 havonta elmesz velük bulizni az meg belefer.

De szerintem sokkal sürübben vagy velük ugye??

Figyu vallj el a ferjedtöl,jobban tenned.

Ha szereted akkor visszaveszel magadbol kicsit...

ha nem tudsz vallj el...

Keress masik pasit,olyat aki 15 nö tarsasagaban erzi jol magat...

es akkor fer!

2018. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!