Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem néha a barátnőm? 24F

Figyelt kérdés

Jól megvagyunk szeretjük egymást már fél éve, nagyon sokat van nálam, készítek neki vacsorát, meglepem néha egy egy szál virággal, csokikkal, viszonzás képpen meg ő majdnem hogy "leszar"

Amikor én vagyok nála ki se szolgál,nem is várom el, de jól esne ha megkérdezné hogy "csináljak egy szendvicset" vagy bármi.

Én alapból viszek neki üdítőt, nekem rá kell szólni pl ha szomjas vagyok.

Teljesen feleslegessen feszkozik mindenen.

Múlt héten este is nálam aludt, sok dolgom volt közben tanultam, nem figyeltem rá és megsértődött emiatt, aztán mondta, hogy így este nem lesz semmi, hagyjam őt békén.

Vettem neki egy desszertet mert volt a névnapja, mondtam neki itt ne hagyd a csokid amit vettem neked, elkezdi hogy hagyjam őt élni lehet poénból vagy nem tudom miért mondta ezt nekem

férfi létemre eléggé romantikus, érzelmes fajta vagyok nem értem hogy miért kell ezt velem tennie néha ?



2018. márc. 9. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Úgy gondolja neked örülnöd kéne hogy megszánt téged és jár veled. Rondább kategória vagy, esetleg kisfarkú.


Egy nő

2018. márc. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Csaj nem hozzád való sajnos kevés vagy neki . Dobd ki. 23 F
2018. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem azt hiszi,hogy a pincsi kutyája vagy és/vagy túlságosan is kiszolgálad.

Én is hárpia lettem mikor a kapcsolatomban az erőviszonyokat én "uraltam". Azóta az egyenlőség jót tett a kapcsolatnak.

2018. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Ez a tipikus női "elnyomás",uralkodni próbál rajtad,majd amikor neked nem tetszik valami még ő vádol meg ezzel. Menekülj!
2018. márc. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nincs itt olyan nagyon nagy baj. Máshogy fejezitek ki a szeretetet, ennyi az egész. Te gondoskodni akarsz róla, ez teljesen világos. Azt nem tudtam kideríteni az írásodbòl, hogy ő mire vágyna, de nem arra, hogy körbeugráld. Nem azt kapja tőled, amit vár, talán nem is biztos benne, hogy szereted. Ezért olyan nyers veled. Nagyon egyszerű a megoldás, kérdezd meg a barátnődet, mire vágyik, hogyan mutasd ki a szereteted. Lehet, hogy több szóbeli dicséretre vár, lehet, hogy több érintés kellene neki. Te is mondd el, hogy Te mit szeretnél. Valószínűleg ő is mindent megtesz érted a maga módján, csak nem arra vágysz, amit kapsz.
2018. márc. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
En sem szolgalom ki a baratomat, szerintem tok alap, ha szomjas vagy akkor mesz es iszol, akarkinel is vagy epp. Vagy legalabb szolsz. Felnott ember nem var a masikra, hogy tukmalja bele az etelt / italt, hanem vagy szol, ha ker valamit vagy kiszolgalja magat. Nincs azzal baj, hogy te gondoskodo vagy, de en pl abszolut nem igenyelnem ezt ennyire, legalabbis azt kulonosen utalom, ha csak ugy kerdes nelkul megjelenik mellettem a pohar udito, mikor epp nem is vagyok szomjas. Akkor szoktam megkerdezni a baratomat, hogy ker-e valamit, amikor elindulok, hogy magamnak hozzak valamit, es ezzel o is igy van, de alapvetoen ritkan ugraljuk korbe egymast csak ugy. (Nem azt mondom, hogy sosem, de a te leirasodbol ugy erzem, hogy te kicsit tulzasba viszed ezt es cserebe tul sokat is varsz.)
2018. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem, nem, a csaj kevés hozzád... beszélj vele, de attól tartok nem fog változni... tapasztalat .
2018. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Más dolog törődni valakivel és más dolog agyonnyomnod őt a szereteteddel és a törődéseddel. Magamból indulok ki, szeretem ha foglalkoznak elem, de nem kell elárasztani mindenfélével, különben az ellenkező hatást fogja kiváltani, mint amit a másik szeretett volna. Valószínűleg nem tud rád férfiként nézni, hanem csak azt látja rajtad, hogy ha "le is szar téged" te tepersz utána. Picit hanyagold, ne vigyél üdítőt neki, nem vagy komornyik! Felnőtt ember, oldja meg magának.
2018. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Papucs vagy ezert kezel igy.Ne legyel az!
2018. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kuka!

Menj es keress egy nornalisan viselkedi tisztelettudo lanyt. Ez csak megalaz. Kihasznal. Nem tiszteli sem a kapcsolatot sem teged.

2018. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!