Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem néha a barátnőm? 24F

Figyelt kérdés

Jól megvagyunk szeretjük egymást már fél éve, nagyon sokat van nálam, készítek neki vacsorát, meglepem néha egy egy szál virággal, csokikkal, viszonzás képpen meg ő majdnem hogy "leszar"

Amikor én vagyok nála ki se szolgál,nem is várom el, de jól esne ha megkérdezné hogy "csináljak egy szendvicset" vagy bármi.

Én alapból viszek neki üdítőt, nekem rá kell szólni pl ha szomjas vagyok.

Teljesen feleslegessen feszkozik mindenen.

Múlt héten este is nálam aludt, sok dolgom volt közben tanultam, nem figyeltem rá és megsértődött emiatt, aztán mondta, hogy így este nem lesz semmi, hagyjam őt békén.

Vettem neki egy desszertet mert volt a névnapja, mondtam neki itt ne hagyd a csokid amit vettem neked, elkezdi hogy hagyjam őt élni lehet poénból vagy nem tudom miért mondta ezt nekem

férfi létemre eléggé romantikus, érzelmes fajta vagyok nem értem hogy miért kell ezt velem tennie néha ?



2018. márc. 9. 10:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek, dobd ki mielőbb, nem érdemli meg a figyelmedet. :) F
2018. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!